Автобусні тури в Албанію з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Албанії на море з Полтави ❤️ відпочинок з ANEX Tour 2024

Автобусна Албанія з Полтави

Гарячі автобусні путівки в Албанії на море з Полтави ❤️ відпочинок з ANEX Tour 2024

Один з найдешевших способів відпочити цього літа на Адріатичному або Іонічному морях доступний просто зараз на сайті турагенції АНЕКС Тур. Дешеві путівки в Албанію автобусом з Полтави реально купити онлайн всього за кілька хвилин.

Чому популярні автобусні тури на море до Албанії з Полтави

Просто подивіться на карту. Країна з виходом відразу на два красиві європейські моря неймовірно популярна у туристів завдяки чудовим пляжам, мальовничим бухтам, античним і середньовічним пам'яткам, близькістю гір.

Албанія славиться найдешевшими на балканському узбережжі готелями, харчуванням та екскурсіями. Тури до Албанії автобусом з Полтави – це відпочинок з висококласним сервісом. Місцеві курорти з'явилися нещодавно, комплекси готелів та набережних розроблялися найкращими архітекторами світу. Під час відпустки можна відвідати сусідні країни у коротких екскурсіях.

Пляжні тури в Албанію з Полтави: у чому відмінність

  • Це поїздка на море з проживанням, трансфером та страховкою без екскурсійної програми. Екскурсії та морські розваги туристи обирають на курортах самостійно.
  • Тривалість туру не залежить від комплектування групи: можна купити путівки на море з відпочинком 7, 14, 21 день, вибрати свій оптимальний варіант тривалості відпустки. Місця у салоні автобуса вказані у ваучері.
  • Група туристів добирається з Полтави до Албанії на море за 30 годин, кожні 2-3 години санітарні зупинки у зручних місцях. Туристів доставляють до дверей готелів. У ціну пакетного автобусного туру в Албанію з Полтави входить туристична страховка.

Як вибрати автобусний тур до Албанії з Полтави на сайті турагенції АНЕКС Тур

Наша компанія пропонує всі актуальні тури на море в Албанію з Полтави від найбільших туроператорів країни. У режимі онлайн легко порівняти ціни, рейтинги готелів, тип харчування, категорії номерів. Але онлайн-картою в описі туру можна побачити точне розташування готелю.

Найкращі курорти Албанії в автобусних турах на море з Полтави

  1. Саранда та Ксаміль. Південна частина країни, найкрасивіші пляжі, пором на Корфу.
  2. Дуррес. На красивому піщаному пляжі часто відбуваються вечірки та концерти.
  3. Влера. Унікальне поєднання дикої природи, сімейних пляжів, готелів все включено.
  4. Поградець - ідеальний курорт для любителів спокійного відпочинку на пляжах, кліматотерапії, хайкінгу, риболовлі. На Охридському озері безліч спортивно-туристичних баз.
  5. Хімара - пляжі з абсолютно прозорою водою приваблюють любителів плавання та дайверів.

Замовте персональний підбір автобусного туру з Полтави в Албанію: знайдемо путівки до готелю все включено, поблизу набережних, яхт-клубів, торгових центрів, хайкінг-маршрутів.

Гарячі автобусні тури до Албанії з Полтави

Шанс відпочити в готелях із відмінним сервісом за ціною на 15-20% дешевше. Гарячі тури замовляйте у менеджерів турагенції АНЕКС Тур: підготуємо список актуальних автобусних путівок, швидко забронюємо номер у готелі та місця в салоні автобуса.

TelegramViber