Автобусні тури в Албанію з Рівного

+3 дні

Гарячі автобусні тури в Албанію з Рівного 2024 ❤️ на море Іонічне та Адріатику

Автобусна Албанія з Рівного

Гарячі автобусні тури в Албанію з Рівного 2024 ❤️ на море Іонічне та Адріатику

Відпустка в Албанії з проїздом автобусом з Рівного – шанс недорого відпочити на чудових пляжах найкрасивіших морів півдня Європи та оцінити сервіс найновіших курортних міст Балкан. На сайті турагенції АНЕКС Тур можна купити онлайн гарячі путівки в Албанію з проїздом автобусом туркласу.

Пакетні автобусні тури до Албанії з Рівного

У пакетну пропозицію включені основні витрати туристів на відпочинку за кордоном: проїзд автобусом туди і назад, трансфер до готелів, проживання (якщо концепція готелю передбачає харчування), туристичну страховку.

Переваги автобусних турів в Албанію з Рівного:

  • дешеві путівки на автобусні тури заощаджують до 30% витрат на відпустку порівняно з авіатурами;
  • туристів доставляють безпосередньо на курорт;
  • немає обмежень щодо ваги багажу.

Пляжні автобусні тури в Албанію з Рівного не передбачають екскурсії за маршрутом та на курорті. Туристи самостійно купують квиток на пороми, екскурсії національними заповідниками Албанії та сусідні країни. Переваги відпустки в Албанії: ціна проживання в готелі невисока, поблизу багато цікавих туристичних локацій в країнах з безвізовим в'їздом.

Як вибрати готель в Албанії в автобусних путівках з Рівного

Заздалегідь сформулюйте цілі відпустки: релакс біля моря, недорогий відпочинок на узбережжі, активна екскурсія, дайвінг, хайкінг, оздоровлення дітей. Для кожного формату відпочинку можна підібрати автобусний тур із Рівного в Албанію – від бюджетних міських пансіонатів без харчування до розкішних готелів все включено 5* із власними пляжами.

Щоб знайти «свій» готель Албанії в автобусних турах із Рівного, використовуйте систему фільтрів на сайті турагенції АНЕКС Тур:

  1. Пляж. Гальковий, переважно північне узбережжя Албанії, або піщаний, в Дурресі та на Албанській Рів'єрі.
  2. Харчування. Без харчування вигідно купувати тури до невеликих албанських приморських міст, подалі від фестивальних майданчиків та розкручених туристичних локацій.
  3. Басейни. Потрібні для відпочинку з дітьми та у міжсезоння.
  4. Спа центр. Оптимальне поєднання оздоровлення із відпусткою.
  5. Лінія від моря. Важливий фактор - багато готелів розташовані на терасах з крутим підйомом від пляжу.

Оцініть реальне розташування готелю на карті в описі туру: легко побачити близькість пляжів, ресторанів, супермаркетів, набережних.

Персональний підбір автобусних турів на море в Албанію з Рівного

Рекомендуємо підготувати список базових критеріїв для відпустки. Допоможемо знайти готель далеко від цивілізації або в самому центрі фестивального життя, для спокійного відпочинку та веселої відпустки з дітьми, романтичної подорожі та перезавантаження поодинці. Знаємо – де найкраще харчування, пляжі з Блакитними прапорами, поромні переправи, найкрасивіші місця для фотосесій.

Гарячі автобусні путівки до Албанії з Рівного

Заощаджують до 20% ціни путівки. Під час високого сезону будьте готові виїхати із Рівного в Албанію автобусом найближчими днями, заздалегідь перевірте документи для виїзду за кордон. Проїзд автобусом з Рівного на курорти Албанської Рів'єри та Дурреса – безвізовий.

TelegramViber