Автобусні тури в Грецію із Запоріжжя

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Грецію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

Автобусна Греція з Запоріжжя

Гарячі автобусні путівки на море в Грецію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

Відпустка, яка запам'ятається яскравими емоціями, відновить нормальний сон, підвищить рівень імунітету, підвищить успішність школярів. Недорогі автобусні тури на море до Греції із Запоріжжя від найкращих туроператорів країни можна купити онлайн на нашому сайті просто в ці хвилини. Сайт працює в режимі 24/7, у каталозі є дешеві відмовні, гарячі, акційні тури автобусом до Греції.

Що входить у ціну автобусного пляжного туру в Грецію із Запоріжжя?

  • Ціна туру включає проживання, трансфер до готелів, страховку. Якщо готель включає у вартість проживання харчування (BB - сніданки, HB - сніданок та вечерю, Al - все включено), це вказано в картці туру.
  • Від екскурсійних турів пляжні відрізняються відсутністю екскурсій. У пляжному турі групу туристів доставляють із Запоріжжя на морські курорти Греції, контролюють розміщення у готелі згідно з програмою туру, забезпечують обов'язкове страхування. Пляжний автобусний тур із Запоріжжя до Греції – це недорогий прямий трансфер, без пересадок, перельотів, з великим обсягом багажу.

Чи зручно добиратися із Запоріжжя на море до Греції автобусом?

Автобуси у пляжних турах єврокласу, з панорамними вікнами, кондиціонерами, ТБ, вай-фай. Сидіння широкі із зручним кутом нахилу. Є можливість підзарядити смартфон або планшет прямо у салоні автобуса. Для зручності пасажирів кожні 2-3 години передбачені санітарні зупинки біля заправок, торгових центрів, транспортних та туристичних хабів. Час у дорозі вказаний у картці туру.

Групу туристів у пляжному турі із Запоріжжя до Греції супроводжують два водії та досвідчений гід. Передбачено спеціальний режим проходження кордону. Візи для власників біометричних паспортів для проїзду країнами Східної Європи, Балкан, Греції не потрібна.

На які курорти Греції доступні автобусні тури із Запоріжжя

Географія курортів країни з береговою лінією понад 13,6 кілометрів постійно розширюється. Найближчі курорти Греції на північному сході: Салоніки та три частини півострова Халкідікі. Переваги:

  • недорогі готелі з висококласним сервісом, багато піщаних пляжів, соснові гаї;
  • влітку на пляжах Халкідіки на 1-2°С прохолодніше за південні регіони країни.

Курорти Аттики та Пелопоннесу обирають на початку літа та восени. Тут багато красивих бухт, близько добиратися до головних античних пам'яток Греції. З портів Аттики та Пелопоннесу пороми везуть туристів Корфу, Кос, Міконос, Санторіні, десятки крихітних островів у Середземному морі.

Персональний підбір туру на море Греції із Запоріжжя

Знайдемо за вигідною ціною путівки до готелю все включено з басейнами, приватним пляжем та дитячим клубом. Поберемо путівки до готелів біля піщаних пляжів, у відокремлених бухтах, поблизу набережних, аквапарків, яхт-клубів, гольф-клубів, дайвінг-центрів.

Гарячі тури на море в Грецію із Запоріжжя

Дешеві путівки на море замовляйте у менеджерів турагенції АНЕКС Тур за телефоном або через онлайн форму заявки на сайті. Отримайте першими інформацію про відмовний тур, гарячі путівки зі знижкою до 20%.

TelegramViber