Автобусні тури в Грецію з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Полтави ❤️ відпочинок на морі, сезон 2024

Автобусна Греція з Полтави

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Полтави ❤️ відпочинок на морі, сезон 2024

Подаруйте близьким і собі чудову подорож автобусом до Греції з Полтави. За одну відпустку побачити кілька країн, відпочити на Середземному морі, познайомиться з батьківщиною античних міфів та країною, в якій берегова лінія перевищує 13,6 тисячі кілометрів.

Як купити онлайн автобусний тур в Грецію з Полтави?

Використовуйте пошукову систему турагенції АНЕКС Тур: незважаючи на назву, пропонуємо путівки від усіх туроператорів країни, без націнок, зі знижками, акціями, відмовні та гарячі тури.

5 кроків до відпустки у Греції автобусом:

  1. Вкажіть у пошуковій системі країну та місто виїзду автобусом; зручні дати виїзду, час відпочинку на морі (рахують ночі).
  2. Використовуйте систему фільтрів, щоб скоротити пошук готелів все включено, на піщаному пляжі, VIP класу, для дорослих.
  3. Порівняйте назви курортів, рейтинги готелів, ціни; уточніть у картці туру, що входить у вартість путівки.
  4. Подайте онлайн заявку на покупку туру з Полтави до Греції автобусом; погодьтеся з нашим менеджером деталі подорожі.
  5. Оплатіть путівки. Роздрукуйте ваучери та страховку, що надійшли на електронну пошту. До відпустки – готові.

Варто врахувати: тривалість автобусного туру до Греції з Полтави включає дорогу (загалом +2 доби на переїзд до курорту та назад).

Що входить у ціну автобусного туру на море Греції з Полтави?

Основні витрати туристів на пляжний відпочинок за кордоном: проживання, страховка, проїзд, трансфер. У ваучері вказано курорт, готель, категорія номера, харчування (якщо є). Місця в автобусі закріплені за туристом, до групи можна приєднатися маршрутом руху автобуса з Полтави в Грецію.

Автобусні тури в Грецію з Полтави не включають до планів екскурсійну програму: туристи самостійно купують екскурсії, морські круїзи та квитки на пороми на острови після приїзду на курорт.

Готелі все включено в турах до Греції з Полтави передбачають оплату харчування в ціні туру. Більшість грецьких готелів пропонують туристам виключно нічліг, іноді сніданок. За парасольки та шезлонги на пляжах доведеться доплачувати. На харчування, транспортні витрати, шопінг та екскурсії потрібно мати із собою певну суму в євро.

Найкращі курорти Греції в автобусних турах із Полтави

Наземне сполучення автобуси доставляють туристів на курорти континентальної частини Греції: Салоніки, три частини півострова Халкідікі, Аттіку, Пелопоннес, узбережжя Греції на Іонічному морі.

Влітку на популярних морських курортах Греції працюють тисячі ресторанів та кафе, аквапарки, лунапарки. Турбюро пропонують екскурсії в Афіни, Метеори, Спарту, Дельфи. Обов'язково включіть у плани відпустки в Греції з Полтави поїздку на острови: Санторіні, Міконос, Кос, Корфу.

Гарячі тури в Грецію автобусом з Полтави

Для покупки гарячого туру з Полтави автобусом до Греції варто залишити заявку менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Будьте готові швидко ухвалити рішення про купівлю путівок: місця в салоні автобуса обмежені.

TelegramViber