Автобусні тури в Грецію з Вінниці

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Греції з Вінниці 2024 ❤️ море з ANEX Tour

Автобусна Греція з Вінниці

Гарячі автобусні путівки в Греції з Вінниці 2024 ❤️ море з ANEX Tour

Егейське, середземне чи Іонічне? Перед покупкою туру автобусом в Грецію з Вінниці варто визначитися з узбережжям, на якому пройде довгоочікувана відпустка. На сайті турагенції АНЕКС Тур продаються тури від різних туроператорів, можна вибрати та купити онлайн найвигідніші автобусні путівки в Грецію.

Як організовані автобусні тури з Вінниці на найкращі курорти Греції

Пляжний тур відрізняється від екскурсійного: поїздка на море до Греції з Вінниці – це фактично груповий трансфер автобусом у супроводі гіда, екскурсій за маршрутом та на курорті немає.

Автобуси туркласу, це означає ергономічні сидіння, велику відстань між рядами, кондиціонери. Більшість автобусів роздають у салоні Wi-Fi, забезпечують підзарядку гаджетів. За стандартами групу супроводжують два водії. Кожні 2-3 години у спеціально обладнаних точках на трасі – санітарні зупинки.

Куди везуть туристів автобусами на море Греції влітку з Вінниці

Купальний сезон континентальної Греції стартує у травні на більшості курортів. Популярний напрямок – найближчі від Вінниці курорти біля міста Салоніки та на півостровах Халкідіки – Ситонія, Кассандра та легендарний Афон. Північні курорти Греції в автобусних турах з Вінниці приваблюють коротким переїздом, недорогими цінами на готелі, чудовими пляжами Егейського моря та особливим мікрокліматом – на курортах багато хвойних лісів із корисними фітонцидами.

Півострів Аттика розташований на південь, тут багато пляжів у скельних бухтах. Поблизу Афін популярні пляжі Вула, Вулиагмени (поряд термальне озеро), зручні для сімей з дітьми Едем та Яманакі, дикий пляж Легнера та Гліфада з невеликим сосновим гаєм. Середземне море.

Недорогі путівки автобусом з Вінниці на пляжі найпівденнішого півострова Греції Пелопоннесу дають можливість відпочити у кришталево чистій воді пляжів:

  1. Симос, ідеально напівкругла бухта утворилася після землетрусу;
  2. Войдокілля, поряд унікальний орнітологічний заповідник на озері;
  3. Калогридис неодноразово нагороджувався Блакитним прапором;
  4. Ступа з блідо-рожевим дрібним піском;
  5. Елеа, частина території охороняється, тут відкладають морські яйця черепахи Каретта.

На острови Закінф, Корфу, Кос, Міконос, Санторіні та інші легко дістатися поромами або під час екскурсій.

Під замовлення підготуємо індивідуальний список автобусних турів в Грецію з Вінниці

Допоможемо вибрати оптимальний варіант відпустки у Греції з Вінниці трансфером автобусом для сімей з дітьми, літніх мандрівників, шанувальників активного відпочинку. Знаємо – де краще зняти номер у готелі для екскурсій у Метеори, Спарту, Афіни. Знайдемо вигідні путівки до готелю все включено та дешевий тур у готель міського типу.

Як купити онлайн гарячий тур з Вінниці автобусом на море в Грецію

На сайті турагенції АНЕКС Тур є спеціальна форма онлайн-заявки для замовлення путівок. Наша компанія щодня моніторить усі пропозиції ринку, негайно повідомляє туристам щодо відмовних й гарячих турах. Відпустка в Греції автобусом з Вінниці доступна для сімей з будь-яким бюджетом.

TelegramViber