Автобусні тури в Грецію з Рівного

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Рівного 2024 ❤️ морські пригоди

Автобусна Греція з Рівного

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Рівного 2024 ❤️ морські пригоди

Захід сонця на Санторіні, улов дня в грецькій таверні, безтурботні береги Афона, бездоганна гармонія Парфенону. Відпочинок у Греції автобусом з Рівного – реальна можливість відпочити на найчистіших пляжах та побачити найкращі пам'ятки країни з багатовіковою історією, культурою, гастрономічними традиціями та чудовим кліматом.

Пляжний автобусний тур в Грецію з Рівного: топ-5 переваг

  1. Швидко та дешево. Пляжні тури автобусом в Грецію доставляють туристів в готелі на найкращих курортах Середземного, Егейського та Іонічного морів. Час в дорозі від 16 години.
  2. Немає жорсткого обмеження ваги багажу. А ще у багажному відділенні автобуса зручно перевозити сувеніри на згадку, пляшки з вином та оливковою олією, натуральну косметику та електроніку.
  3. Немає екскурсій в програмі. Релакс на пляжі, активна екскурсійна програма, велопрогулянки, хайкінг, дайвінг, яхтинг – кожен турист вибирає розваги на свій смак після прибуття автобусом з Рівного до Греції.
  4. Гнучка тривалість туру. Екскурсійні тури мають жорсткий графік, пляжні залежать виключно від побажань та фінансових можливостей туристів. На нашому сайті можна купити онлайн пляжний тур на 10, 14 і більше днів відпочинку в Греції.
  5. Туристи самі обирають готелі. В екскурсійних подорожах вибір готелів обмежений. У пляжному турі з Рівного в Грецію автобусом можна купити путівки в готель все включено з басейнами, пляжем і спа-центром або сімейний комплекс з дитячою анімацією для різних вікових груп.

Найкращі пляжі Греції в автобусних турах з Рівного

Програма автобусних турів з Рівного до Греції постійно розширюється, з'являються нові напрямки та курорти. Популярний напрямок – Салоніки, місто-курорт з розкішними пляжами Переа, Неа Каллікратія, Агіа Тріада, деський Неа Епіватес.

Рекомендуємо звернути увагу на пляжі двох півострівів Халкідіки, багато хто нагороджений Блакитними прапорами:

  • Ситонія - Каріті, Нікіті, Парадісос Калогрія, Тороні, улюбленець серферів Сарті;
  • Кассандра - Кріопігі, Пасіді, Фурка, Поліхроно, Калліфея, спокійний Неа Скіоні.

Курорти Егейського моря на півночі Греції – найкоротший шлях автобусом з Рівного. Тут багато хвойних лісів, гарних пляжів – диких та з чудовою інфраструктурою. Від готелів Халкідікі швидко добиратися до легендарної гори Олімп та казкових Метеорів.

Як замовити підбір туру автобусом в Грецію з Рівного

Халкідіки, Аттика чи Пелопоннес? Допоможемо вибрати курорт з урахуванням віку всіх членів сім'ї, рівня мобільності, рельєфу місцевості, типу пляжу, близькості пам'яток та бюджету. До дзвінка менеджеру турагенції АНЕКС Тур підготуйте короткий список основних побажань до майбутнього місця відпочинку в Греції з поїздкою автобусом з Рівного.

Гарячі тури до Греції автобусом з Рівного на море

Економія до 15%, якість відпочинку на 100%. Заздалегідь замовляйте гарячі тури з Рівного автобусом в Грецію, щоб першими отримувати інформацію про найвигідніші пропозиції.

TelegramViber