Автобусні тури в Грецію з Луцька

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Луцька 2024 ❤️ бюджетна відпустка на море

Автобусна Греція з Луцька

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Луцька 2024 ❤️ бюджетна відпустка на море

Фотографії найкрасивіших грецьких пляжів прикрашають заставки мільйонів екранів: нереальні відтінки синього моря, неба та зелені без фільтрів, життєрадісна атмосфера вічного свята в оточенні апельсинових та оливкових гаїв. Недорогі автобусні тури на море до Греції з Луцька – реальний шанс відпочити на курортах Егейського, Іонічного чи Середземного моря з мінімальними витратами на проїзд.

Автобусний тур на море в Грецію з Луцька: подорож без екскурсій

Перевага пляжного автобусного туру до Греції в абсолютно гнучкому форматі туру. Для відпочинку на морі туристи самі обирають зручні дати виїзду, курорти та готелі. Відпочивати на пляжах Греції один тиждень або три, вибрати готель все включено на Халкідікі або недорогий готель ближче до Афін, провести відпустку виключно на пляжі або влаштувати гранд вояж по античним містам, архіпелагам та головним пам'яткам Греції – туристи вирішують самі.

Пляжні автобусні тури до Греції з Луцька: що включено в ціну путівки

У каталозі турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн гарячі тури автобусом в Грецію з Луцька з пакетними пропозиціями. У вартість входять основні витрати туристів на відпустку за кордоном:

  1. проїзд на курорт та трансфер до готелю; повернення назад з точно визначеними датами;
  2. розміщення в готелі, заселення в номер обраної туристом категорії та видом;
  3. харчування – в готелях зі сніданками чи готелях все включено;
  4. страхування туристів для компенсації витрат на медичну допомогу у разі травми чи загострення хронічного захворювання.

Витрати на екскурсії, сувеніри та водні розваги туристи оплачують самостійно.

Важливо! Більшість дешевих турів в Грецію з Луцька автобусом пропонують проживання в готелях без власних пляжів. Туристи можуть самостійно обирати пляжі на курорті - дикі або з повноцінною інфраструктурою. Більшість пляжів з блакитними прапорами належать готелям все включено або передані в концесію, послуги для відвідувачів платні.

Автобусний тур в Грецію з Луцька: як вибрати готель в онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур

Порівняйте ціни на відпочинок в готелях різних категорій. Зверніть увагу на тип пляжу. Найкращі піщані пляжі континентальної Греції розташовані на півночі, біля Салонік, на півостровах Халкідікі. Є кілька чудових пляжів з піском на півострові Аттіка.

Вивчіть картку автобусного туру в Грецію з Луцька. В описі наведено безкоштовні та платні опції готелю. Нерідко потрібно доплачувати за користування кондиціонером, сейфом, заміну пляжних рушників. Оцінити атмосферу готелю допоможуть фотографії території, басейнів, ресторанів, пляжу, номерів. Точнісінько розрахувати віддаленість готелю від пляжу, набережної або початку хайкінг маршруту допоможе онлайн карта. Про якість сервісу, плюси та мінуси готелю читайте у відгуках туристів.

Гарячі тури в Грецію з Луцька

Путівки з дисконтом до 15% можна купити після оформлення онлайн-заявки на сайті турагенції АНЕКС Тур або дзвінка нашим менеджерам. Допоможемо вибрати автобусний тур до Греції з Луцька для відпустки туристів будь-якого віку.

TelegramViber