Автобусні тури в Грецію з Одеси

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Грецію з Одеси 2024 ❤️ морські пригоди

Автобусна Греція з Одеси

Гарячі путівки автобусом в Грецію з Одеси 2024 ❤️ морські пригоди

Настав час познайомитися з пляжами Греції: піщаними, гальковими, в скелях і на островах. Солоне море з прозорою водою, захоплюючий снорклінг, дайвінг у кораблів, що затонули, короткі морські круїзи до островів і свіжі морепродукти: така відпустка точно запам'ятатися надовго. Недорогі автобусні тури до Греції з Одеси легко купити онлайн на сайті турагенції ANEX Tour.

Кому варто купити автобусний тур на море з Одеси до Греції

Пляжі та курорти поблизу Одеси поки що небезпечні. В Грецію автобусом на море варто вирушити для оздоровлення дітей та дорослих, зняття стресу, психологічної реабілітації. Популярні групові творчі та ретрит мандрівки: добиратися в Грецію з Одеси недорого та зручно, неформальне спілкування починається з моменту виїзду.

В Одесу для виїзду автобусом до Греції на море зручно приїхати мешканцям більшості центральних, південних та східних регіонів України. Влаштуйте комбіновану відпустку: кілька днів знайомства з Одесою плюс відпочинок на морі у Греції.

Що входить у ціну путівки в Грецію автобусом з Одеси

Турагенція АНЕКС Тур реалізує путівки всіх туроператорів України – без додаткових націнок, швидко та вигідно. Більшість організаторів пляжних турів до Греції на морі з Одеси пропонують стандартний пакет: проїзд автобусом, проживання грецьким курортом, туристична страховка.

Курорт, готель та номер турист обирає самостійно. Більшість грецьких готелів пропонують проживання без харчування або зі сніданком. Пляжна інфраструктура, екскурсії, водні розваги оплачуються окремо. Готелі все включено з басейнами, пляжами, СПА та анімацією користуються популярністю у сімей з дітьми. Ціна путівки залежить від тривалості відпустки на море, статусу готелю та категорії номеру.

Топові курорти Греції в автобусних турах на море з Одеси

В середньому в дорозі з Одеси до найближчих курортів Греції займає 25-27 годин. У каталозі турагенції АНЕКС Тур доступні літні та гарячі тури на топові курорти півострова Халкідікі, Пелопоннес і Аттику.

Найкоротший шлях на море: на курорти двох півострівів Халкідікі та пляжі біля міста Салоніки:

  1. Кассандра, пляжі Каліфея, Ханіоті, Сані, Афітос, Фурка;
  2. Ситония, пляжі Тороні, Неос Мармарас, Вурвуру;
  3. Салоники, пляжі Перея, Агіа Тріада, Неа Миханьона.

Суміш хвойних лісів та морського бризу на відокремлених пляжах Ситонії підвищує імунітет. Курорти Кассандри відомі насиченим нічним життям, магазинами, зручними пляжами для малюків. У Салоніках цікаві піші прогулянки. Північно-східне узбережжя Греції туристи цінують за соснові ліси і дивовижно красиві пляжі.

У любителів пізнавальних екскурсій популярні пляжні курорти Аттики та Пелопоннесу: звідси простіше дістатися Афін, Олімпії, Дельфи. На грецькі острови Корфу, Закінф, Кос можна дістатися поромами чи морськими екскурсіями.

Персональний підбір та гарячі тури в Грецію на море з Одеси

Допоможемо вибрати оптимальний курорт, готель та номер для будь-якої групи туристів чи одиноких мандрівників. Знаємо – які поблизу готелю пляжі, аквапарки, пам'ятки та розваги.

Є питання про пляжні автобусні тури до Греції з Одеси?

Телефонуйте. Допоможемо перевірити готовність документів до виїзду за кордон (візи не потрібні). Підкажемо, як вибрати в картці туру нашого онлайн-каталогу найвигіднішу пропозицію. Відпустка на море в Греції з виїздом автобусом з Одеси – це дешеві путівки, чудові пляжі, безпечний трансфер у супроводі гіда, комфортабельні автобуси та сотні яскравих вражень.

TelegramViber