Автобусні тури в Грецію з Харкова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Харкова 2024 ❤️ на море з ANEX Tour

Автобусна Греція з Харкова

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Харкова 2024 ❤️ на море з ANEX Tour

Парфенон в Афінах чи Дельфи? Пляжі Касандри чи Пелопоннесу? Готелі у районі Салонік чи в Аттіці? Плани на відпустку починайте складати просто цієї хвилини: на нашому сайті вже можна купити дешеві путівки з автобусними турами в Грецію з Харкова. Тиждень на морі в країні з унікальним кліматом, Іонічним, Егейським та Середземним морями – це чудова літня відпустка.

Що входить в ціну недорогого автобусного туру в Грецію з Харкова

У нашому онлайн-каталозі зібрані пропозиції з актуальними цінами на путівки. Більшість пляжних автобусних турів до Греції з Харкова не включають у ціну екскурсії по дорозі автобусом і на курортах.

Базові опції пакетного автобусного туру на море в Грецію з Харкова:

  • Проїзд автобусом туди та назад. Автобуси єврокласу, перед рейсом проходять ТО, групу супроводжує 2 водії та гід. У салоні автобуса доступ вай-фай, можна зарядити смартфон, працюють кондиціонери.
  • Трансфер туристів до готелів на курорт: без пересадки або з пересадкою в грецькому транспортному хабі. Зворотний трансфер від готелів до автобусів.
  • Оплата номера у готелі. Курорт, готель, категорію номера обирають туристи. У картці туру можна вивчити доступні безкоштовні та платні опції: пляж, пляжні рушники, сейф, харчування.

Туристична страховка включена до більшості автобусних турів на море в Грецію. Страхування персональне, ціна залежить від віку туриста, покриває витрати на медичну допомогу в екстрених випадках. Якщо в планах рек-дайвінг, яхтинг, рафтинг, маунтінбайтінг варто уточнити умови договору страхування; для активних туристів розроблено спеціальні програми.

На які курорти Греції доставляють автобусами туристів із Харкова

Найближчі курорти розташовані на північному сході країни, в районі Салонік та Халкідікі. Це найкращий вибір для літніх турів: температура повітря вдень на 1-2°, немає вологої задухи, морський бриз поєднується з фітонцидами соснових гаїв, сотні найкрасивіших піщаних пляжів з кришталево чистою водою.

Популярні тури з проживанням у готелях Аттики та Пелопоннесу. Такі путівки обирають туристи, які захоплюються дослідженнями античних пам'яток, печерних комплексів, морськими круїзами на острови.

Персональний підбір автобусного туру до Греції на морі з Харкова

Підготуйте список критеріїв «ідеальної відпустки в Греції»: який потрібен пляж, хочете відпочити біля моря або провести активну відпустку з походами та екстремальними розвагами. Врахуємо вік дітей та батьків. Допоможемо вибрати найкращий готель, все включено для розкішної відпустки на море в Греції з виїздом з Харкова автобусом.

Гарячі автобусні тури в Грецію з Харкова

Зекономлені 10-20% ціни путівки можна витратити на купівлю екскурсій та сувенірів. Гарячі тури – реальна можливість під час високого сезону провести відпустку у готелях із найвищими рейтингами за ціною бюджетної путівки. Телефонуйте або залишає онлайн-заявку на покупку онлайн гарячого автобусного туру в Грецію з Харкова. Мрія про купання в Егейському чи Іонічному морі здійсниться цього року – з турагенцією АНЕКС Тур.

TelegramViber