Автобусні тури в Чорногорію зі Львова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію зі Львова ❤️ відпустка на море 2024

Автобусна Чорногорія зі Львова

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію зі Львова ❤️ відпустка на море 2024

Проїхати автобусом зі Львова до Чорногорії через кілька найцікавіших європейських країн, відпочити на чудових пляжах Адріатики, оцінити середньовічну атмосферність приморських міст, казкову чарівність гір і річок, розкіш найбільшого європейського фіорду. Відмінна програма-мінімум відпустки в Чорногорії автобусом.

Автобусні тури в Чорногорію зі Львова легко купити онлайн

Без візиту до офісу туркомпанії путівки на автобусний тур в Чорногорію зі Львова реально просто зараз на нашому сайті. У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано всі актуальні пропозиції українських туроператорів. Порівнюйте ціни, умови, курорти, готелі. Обирайте свій формат відпочинку у Чорногорії із проїздом зі Львова комфортабельним автобусом. Ваучери на проїзд та проживання надсилаємо на електронну пошту.

Як організовано автобусні тури до Чорногорії зі Львова на море

  • Пляжні тури відрізняються від екскурсійних: більшість туроператорів формують групи з проживанням у готелях на найпопулярніших чорногорських Рів'єрах – Будванській, Ульцинській, Герцегнівській. Фактично це міжнародний груповий трансфер до Чорногорії зі Львова у супроводі гіда та двох водіїв.
  • Туристів привозять на курорт, доставляють до готелів, контролюють розміщення. Через 7 або більше днів туристи вирушають назад. У вартість туру до Чорногорії автобусом зі Львова входить проїзд, проживання, страхування туристів. Екскурсії та екстремальні пригоди в ціну путівки не входять.

На яких автобусах возять туристів на море зі Львова до Чорногорії?

Туристи подорожують комфортабельними автобусами з кондиціонерами, телевізорами, розетками, Wi Fi. Більшість перевізників не обмежують вагу багажу у багажному відділенні автобуса. Санітарні зупинки кожні 3-4 години у пристосованих місцях.

Чи потрібні візи для поїздки в Чорногорію автобусом зі Львова?

Проїзд до Чорногорії зі Львова автобусом туристам з українськими біометричними паспортами безвізовий. Умова єдина для Шенгенської зони – безвізове перебування до 90 днів протягом 180 днів з першого в'їзду до країни Шенгену.

Як вибрати найкращий курорт Чорногорії для автобусного туру зі Львова

Груповий трансфер доставляє туристів до найпопулярніших туристичних міст Чорногорії – Бечичі, Рафаиловичи, Петровац, Свєті Стефан, Бар, Сутоморе. Сім'ям з маленькими дітьми також рекомендуємо готелі Великого пляжу Ульцина. Поєднати відпочинок на морі та бальнеологічні процедури можна на чорногорському курорті Ігало поблизу Герцег Нові.

З будь-якого курорту Чорногорії місцеві турбюро організовують екскурсії:

  1. круїзи Боко-Которською затокою;
  2. поїздки до Скадарського озера, міста Будва і Котор;
  3. до національних природних заповідників.

Туристи зі Львова до Чорногорії можуть зайнятися дайвінгом або взяти напрокат авто для самостійних екскурсій.

Гарячі автобусні тури в Чорногорію зі Львова

Вартість відпочинку на узбережжі Адріатичного моря постійно зростає. Гарячі путівки дозволяють заощадити до 30% бюджету відпустки. Автобусний тур до Чорногорії зі Львова на море – чудовий шанс провести відпустку на топовому європейському курорті з мінімальними витратами.

TelegramViber