Автобусні тури в Чорногорію з Харкова

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Харкова 2024 ❤️ відпустка з ANEX Tour

Автобусна Чорногорія з Харкова

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Харкова 2024 ❤️ відпустка з ANEX Tour

Атмосферні середньовічні міста Чорногорії на березі затоки Боко-Которської неодноразово ставали кінематографічними майданчиками. Можливо, цього літа під час відпустки у Чорногорії після прибуття автобусом із Харкова на море вам пощастить стати глядачами зйомок нового блокбастера чи серіалу.

Пляжні автобусні тури в Чорногорію з Харкова: недорогий відпочинок на морі

Ціна автобусного туру до Чорногорії на 30-90% дешевша за авіаперельоти з європейських аеропортів. Курорти, пляжі, готелі, сервіс – ідентичні.

Автобусні тури на море в Чорногорію з Харкова організовані з максимальним комфортом для туристів:

  1. проїзд країнами Східної Європи без пересадок;
  2. супровід гіда;
  3. санітарні зупинки кожні 2-3 години, спеціальна процедура перетину кордону;
  4. за кожним туристом закріплено місце;
  5. у салоні автобуса Wi Fi, кондиціонер, телевізор.

Найкращі курорти Чорногорії в автобусних турах з Харкова

Бечічі, Рафаїловичі, Будва, Герцег-Нові, Ульцинь, Петровац – лише частина чорногорських морських курортів, доступних українським туристам в автобусних турах з Харкова.

Країна компактна, місцеві турбюро пропонують багато екскурсій. Є можливість порівняти за час відпустки різні пляжі Чорногорії, вирушити на морську прогулянку, в аквапарк, на Садорське озеро, в СПА-центр Ігало або одноденний круїз Боко-Которською затокою.

Рейтингові готелі Чорногорії в автобусних турах з Харкова

Онлайн-каталог турагенції АНЕКС Тур включає путівки до готелів Чорногорії з високими рейтингами та позитивними відгуками туристів.

На ціну автобусного туру в Чорногорію з Харкова впливає:

  • Сезон та час покупки путівок. Високий сезон на курортах Чорногорії з травня до жовтня. За системою раннього бронювання є шанс купити путівки за ціною на 15-30% дешевше.
  • Рівень обслуговування готелю. Проживання в готельному комплексі 4-5* з казино, басейнами та ресторанами світової мережі коштує в 3-4 рази дорожче за бюджетний сімейний пансіонат біля набережної.
  • Категорія номеру. Наші менеджери допоможуть розібратися, чим відрізняється від фемелі, TWN від DBL. Номери без виду на море коштують на 5-10% дешевше.

Вибирайте для відпочинку з дітьми все включено з дитячими клубами, басейнами та СПА центрами; для пошуку використовуйте спеціальний фільтр онлайн-каталогу турагенції АНЕКС Тур.

Більшість готелів Чорногорії в автобусних турах з Харкова пропонує тільки проживання, іноді сніданки. Навколо готелів безліч ресторанів, магазинів та ринків. Дешеві путівки вигідно купити онлайн, без візиту до офісу турагенції. В описі готелю знайдете інформацію про тип пляжу, територію готелю, доступні опції.

Персональний підбір туру до Чорногорії з Харкова автобусом

Заздалегідь підготуйте список побажань: якому типу відпочинку віддаєте перевагу, які визначні пам'ятки плануєте побачити під час відпустки, чи є плани на дайвінг, яхтинг, прокат авто, участь у фестивалях.

Гарячі автобусні тури в Чорногорію з Харкова

Телефонуйте нашим менеджерам. Під запит складаємо список актуальних дешевих путівок на море до Чорногорії автобусом з Харкова. Оперативно бронюємо місця в автобусі та номери в готелях.

TelegramViber