Автобусні тури в Чорногорію з Одеси

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Чорногорію з Одеси 2024 ❤️ недорогі ціни з ANEX Tour

Автобусна Чорногорія з Одеси

Гарячі автобусні путівки на море в Чорногорію з Одеси 2024 ❤️ недорогі ціни з ANEX Tour

Найбільший і красивий фіорд півдня Європи, чудові пляжі, бездоганний європейський сервіс та балканський колорит: відпустка автобусом в Чорногорії запам'ятається надовго винятково приємними емоціями. Купити онлайн дешеві путівки до Чорногорії автобусом із Одеси можете просто зараз на сайті нашої турагенції.

Усі найкращі автобусні тури в Чорногорію з Одеси на одному сайті АНЕКС Тур

Наша компанія на основі партнерських угод пропонує путівки без націнок від усіх кращих українських туроператорів. Наша перевага: зручний онлайн-каталог із системою фільтрів, 100% дистанційне обслуговування екстра-класу, досвідчені персональні менеджери.

У каталозі знайдуться путівки на всі Рів'єри Чорногорії:

  • Будванська. Знамениті пляжі Бечічі, Рафаїловичі, Бар, Сутоморе, Будва, Святі Стефан, Петровац, Милочер.
  • Ульцинська. Багатокілометрові піщані Великий, Малий та Жіночий пляжі.
  • Герцегнівська. Бальнеологічні курорти та середньовічні міста Ігало, Герцег-Нові, Тіват, Котор, Пераст у Боко-Которській затоці.

На будь-якому курорті Чорногорії туристи з Одеси можуть купити екскурсії в національні заповідники та головними кінематографічними містами Чорногорії, круїз Боко-Которською затокою, морські прогулянки.

Що входить у ціну путівки на море в Чорногорію автобусом з Одеси

Українські туроператори пропонують вигідні пакетні пропозиції: турист одразу оплачує:

  1. проїзд автобусом туди та назад;
  2. проживання у конкретній категорії номера конкретного готелю;
  3. туристичну страховку.

Доставка туристів до готелів автобусом або місцевим трансфером також входить до ціни більшості турів. Як харчуватись на курорті, обирають самі туристи; у нашому каталозі є все включено чорногорські готелі, фешенебельні комплекси зі сніданками та бюджетні готелі без харчування.

Вартість шезлонгів та парасольок на пляжах Чорногорії в окремих випадках включена до ціни путівки. Екскурсії, поїздки до магазинів, морські розваги у вартість пляжних турів з Одеси в Чорногорію автобусом не входять. Заздалегідь розрахуйте бюджет відпустки з урахуванням відпочинку на пляжі, вартості квитків на круїзи, аквапарки, замки, фортеці, парки, екстремальних розваг або оренди автомобіля.

Персональний підбір туру в Чорногорію на море автобусом з Одеси

Знаємо, які готелі пройшли реновацію, де найкрасивіші набережні та рівний ландшафт, на яких курортах цікаво молоді, дітлахам та пенсіонерам. Складаємо індивідуальні списки турів для сімей, компаній, туристів усіх вікових категорій.

Гарячі тури до Чорногорії з Одеси

Дешеві путівки у розпал високого літнього сезону – чудовий шанс провести відпустку на Адріатиці з мінімальними витратами для бюджету, вартість гарячих путівок на 10-15% дешевше.

Чи є питання про відпочинок у Чорногорії із проїздом з Одеси автобусом?

Звертайтесь до наших менеджерів. Допоможемо вибрати найкращі місця у салоні автобуса. Підкажемо, як за допомогою карти в описі туру оцінити зручність розташування готелю та навколишню інфраструктуру. Знайдемо гарячі путівки підберемо готель з красивим видом на море, басейном і рестораном. 293 кілометри пляжів Чорногорії чекають на автобуси з туристами з Одеси.

TelegramViber