Автобусні тури в Чорногорію з Луцька

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію з Луцька 2024 ❤️ на Адріатичне море

Автобусна Чорногорія з Луцька

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію з Луцька 2024 ❤️ на Адріатичне море

Відпустка на Адріатиці – звучить привабливо? Повірте, реальність перевершить всі очікування найдосвідченіших туристів. Пишність пляжів Сутоморе, безтурботність Скадарського озера, грізні скелі Дурмітора, приголомшлива краса Боко-Которської затоки – лише частина головних визначних пам'яток країни з відмінними туристичним сервісом та тривалим купальним сезоном. Автобусні тури в Чорногорію з Луцька – бюджетний спосіб дістатися до курортів та відпочити на морі в своєму ритмі.

Чи потрібні візи для автобусного туру до Чорногорії з Луцька?

Ні, якщо туристи не перевищили умов безвізового перебування в Шенгенській зоні. По всьому маршруту прямування автобуса з Луцька в Чорногорію для українських туристів проїзд без віз.

Які документи будуть потрібні для відпочинку в Чорногорії з проїздом автобусом з Луцька?

  • Закордонні паспорти, що діють, зі сторінками, на яких поміститься штамп про перетин кордону. Дітям закордонного паспорта змінюють кожні 4 роки, дорослим кожні 10 років.
  • Дитина їде у відпустку з одним з батьків чи бабусею? Заздалегідь підготуйте нотаріально завірену згоду на виїзд дитини (блакитний бланк з голограмою).
  • Після оплати туру автобусом в Чорногорію турагенція АНЕКС Тур відправляє на електронну адресу туриста стандартний пакет документів (потрібно роздрукувати):
  1. ваучер на проїзд автобусом та трансфер до готелю на курорті;
  2. ваучер на розміщення в готелі (зазначений конкретний тип номера);
  3. поліс туристичного страхування.

Документи можуть вимагати огляду при перетині кордону. З собою рекомендуємо мати певну суму в євро: обмін доларів невигідний, гривні не беруть. Без декларації можна ввозити в Чорногорію до 10 тисяч євро.

Як купити онлайн автобусний тур до Чорногорії з Луцька на сайті турагенції АНЕКС Тур?

Використовуйте зручну систему фільтрів нашої пошукової системи. За пару кліків зможете порівняти ціни автобусних турів з Луцька в Чорногорію в готелі все включено і без харчування, з басейнами або спа-центрами, на першій лінії від пляжу та віддалені.

Для покупки туру в режимі он-лайн заповніть заявку. Наші менеджери уточнять умови туру, забезпечать бронювання місць в автобусі та номери в готелі. Для оформлення документів в режимі онлайн підготуйте фотокопії закордонних паспортів. Купити онлайн автобусний тур з Луцька до Чорногорії реально з будь-якої точки світу: можна зробити чудовий подарунок рідним.

Що робити, якщо я не можу визначитися з курортом та готелем в Чорногорії?

Замовте в турагенції АНЕКС Тур персональний підбір турів автобусом з Луцька до Чорногорії. Знаємо – на яких курортах активна фестивальна програма, де можна провести відпустку у тиші чи повеселитися з дітьми. Підберемо найкращі путівки до готелів для дорослих, з басейнами, власними пляжами, активною молодіжною анімацією.

Гарячі тури автобусом в Чорногорію з Луцька – це реальність?

Звичайно. Існують пропозиції туроператорів зі знижками до 15% – не викуплено номер у готелі чи туристи відмовилися від путівок. Щодня аналізуємо усі дешеві тури на море. Підготуємо вичерпну інформацію про гарячі автобусні тури до Чорногорії з Луцька з великою знижкою.

TelegramViber