Автобусні тури в Чорногорію з Полтави

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Полтави ❤️ відпочинок на морі 2024

Автобусна Чорногорія з Полтави

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Полтави ❤️ відпочинок на морі 2024

Термальні джерела Герцег-Нові, середньовічні вулиці Котора, казкові пейзажі Боко-Которської затоки, пішохідні тунелі у скелях між пляжами, найкрасивіші набережні – настав час планувати відпустку в Чорногорії з виїздом з Полтави автобусом у пляжному турі.

Як купити онлайн пляжний тур в Чорногорію з Полтави автобусом

Використовуйте пошукову систему на сайті турагенції АНЕКС Тур. Всі пропозиції кращих туроператорів країни легко відфільтрувати за датами виїзду, тривалістю туру, бюджетом, категорією готелю.

Порівняйте ціни за один день відпочинку на морі в Чорногорії, врахуйте час проїзду автобусом з Полтави. Оцініть фотографії, опис готелів, розташування (є онлайн-карта). Оформіть заявку на бронювання путівок.

Після оплати путівок турагенція АНЕКС Тур відправляє на електронну адресу туристів:

 1. ваучери на проїзд автобусом в Чорногорію; включають проїзд та трансфер у готелі, дорогу назад;
 2. ваучери на проживання; вказаний курорт, готель, категорія номера, час проживання, за наявності – тип харчування;
 3. поліс туристичного страхування активний з моменту виїзду автобуса до прибуття додому.

Чому популярні автобусні тури на море до Чорногорії з Полтави

 • Чорногорія пропонує недорогий відпочинок на Адріатичному морі у готелях із висококласним сервісом. Для відпочинку вибрані топові курорти та готелі.
 • Автобусні тури на море на 15-30% дешевші за путівки з перельотом. Немає ризику затримки або перенесення рейсу, обмежень ваги багажу.
 • Пляжні тури на море не включають в себе екскурсії: путівки коштують дешево, туристи самостійно обирають програму розваг на курортах Чорногорії.
 • За час проїзду із Полтави в Чорногорію туристи встигають побачити кілька країн Східної Європи.
 • Поїздка автобусом до Чорногорії з Полтави цілком комфортна: автобуси з кондиціонерами, вай-фай, великими вікнами, розетками; ергономічні сидіння, з великим кутом нахилу спинки.

Як вибрати курорт для автобусного туру в Чорногорії з Полтави

Вибір готелю залежить від віку туристів та планів на відпустку:

 1. для відпочинку з дітьми в Чорногорії туристи обирають готелі біля пляжів Бечічі, Рафаїловичі, Петроваца, Ульциня;
 2. любителі хайкінгу та фотосафарі вважають за краще відпочивати в Которі та Герцег-Нові на берегах Боко-Которської затоки, найбільшого фіорду на півдні Європи;
 3. оздоровлення у термальних джерелах пропонують комплекси з велнес-центрами Ігало та Герцег Нові.

Персональний пошук автобусного туру в Чорногорію з Полтави

Знаємо-які готелі отримали найвищі оцінки туристів, де поблизу велосипедні та пішохідні марковані траси, на яких пляжах пісок та пологий вхід у воду. Складемо персональний список актуальних пропозицій для відпочинку на морі в готелях для дорослих, молодіжних, сімейних з програмами ретриту або цікавою дитячою анімацією.

Гарячі тури автобусом в Чорногорію з Полтави та путівки для відпустки під час шкільних канікул замовляйте за допомогою спеціальної онлайн-форми на сайті турагенції АНЕКС Тур. Або дзвоніть нашим менеджерам.

TelegramViber