Автобусні тури в Чорногорію із Запоріжжя

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Чорногорію із Запоріжжя ❤️ ANEX Tour 2024

Автобусна Чорногорія із Запоріжжя

Гарячі автобусні путівки на море в Чорногорію із Запоріжжя ❤️ ANEX Tour 2024

Релакс на пляжах Ульциня та термальних джерелах Герцег-Нові, стильні фотосесії на середньовічних вулицях Котора, велопрогулянки навколо Боко-Которської затоки та Скадарського озера, шопінг та аквапарки Будви, тунелі у скелях на пляжах Рафаїловичі та Бечичі. Недорогі автобусні тури на море до Чорногорії із Запоріжжя гарантують десятки відкриттів, зустрічей та позитивних емоцій. А ще – теплі хвилі найчистішого Адріатичного моря, 300 сонячних днів на рік та тривалий купальний сезон.

Чим відрізняються пляжні автобусні тури в Чорногорію з Запоріжжя від екскурсійних

Пляжний тур – це автобусний чартер в Чорногорію на море, доставка туристів до готелів в комфортабельних автобусах з вай-фай, кондиціонерами, розетками, панорамними вікнами. У вартість пакетного автобусного туру входить проїзд, проживання, страховка. Харчування – згідно з концепцією готелю. Екскурсій немає, туристи самостійно планують програму розваг після прибуття на курорти Чорногорії.

Усі автобусні тури на море до Чорногорії із Запоріжжя в одному каталозі

Турагенція АНЕКС Тур уклало партнерські угоди з найнадійнішими туроператорами країни. Продаємо тури без націнок, акційні, відмовні, гарячі зі знижками за системою раннього бронювання.

Знайти всі актуальні пропозиції автобусних турів в Чорногорію із Запоріжжя просто:

  1. вказати в пошуковому рядку країну та місто виїзду;
  2. вибрати у календарі дати виїзду на море;
  3. визначити оптимальну тривалість відпустки у Чорногорії;
  4. вказати кількість туристів.

Один клік – повний список путівок з актуальними цінами, доступний без реєстрації в режимі 24/7.

Найвигідніші автобусні тури в Чорногорію із Запоріжжя

Автобусний тур на море на 15-20% дешевший за тур з перельотом, немає обмежень по багажу, ризику затримки рейсу та аерофобії.

Знайти найвигідніші путівки на море в Чорногорії з виїздом автобусом із Запоріжжя просто: порівняйте основні характеристики:

  • вартість одного дня відпочинку;
  • ціни турів в готелі все включено, зі сніданками та без харчування;
  • вартість турів на різні курорти;
  • включені у вартість проживання пляжні парасольки та шезлонги, сейф, трансфер на пляж, вечірня анімація, аквапарки.

Гарячі та відмовні тури автобусом із Запоріжжя в Чорногорію варто замовляти безпосередньо у менеджерів турагенції АНЕКС Тур: список доступних путівок змінюється щогодини.

Персональний пошук путівок на море автобусом до Чорногорії з Запоріжжя

Рекомендуємо підготувати короткий список основних критеріїв ідеальної відпустки на морі. Під замовлення складемо список актуальних пляжних турів в Чорногорію із Запоріжжя з проживанням в готелях все включено, поблизу нічних клубів або аквапарків, яхт-клубів, гольф-клубів, дайвінг-центрів, набережних, лунапарків. Врахуємо побажання відпочинку на пляжах з піском або галькою, в готелях із басейнами, СПА-центрами, ресторанами, сансет-терасами на даху.

Є питання щодо автобусних турів на море в Чорногорію із Запоріжжя?

Телефонуйте. Допоможемо вибрати путівки, оформити замовлення онлайн, перевірити документи для виїзду за кордон дітей та дорослих. Відпустка на море у Чорногорії з автобусним туром із Запоріжжя коштує дешево, захоплення чудовою країною зберігаються на все життя.

TelegramViber