Автобусні тури в Чорногорію з Вінниці

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Вінниці 2024 ❤️ на Адріатичне море з АНЕКС Тур

Автобусна Чорногорія з Вінниці

Гарячі путівки автобусом в Чорногорію з Вінниці 2024 ❤️ на Адріатичне море з АНЕКС Тур

Найкрасивіші гори та пляжі, найбільший фіорд півдня Європи, чудова туристична інфраструктура – відпустка у Чорногорії запам'ятовується надовго. Найдешевше дістатися на приморські курорти Чорногорії з Вінниці автобусом у пляжному турі.

Пляжний тур автобусом на курорти Чорногорії з Вінниці

Туристи купують путівки з готовим пакетом опцій: проїзд в Чорногорію автобусом туркласу, трансфер до готелів, викуплений на весь час відпустки номер конкретної категорії в конкретному готелі, туристична страховка. Екскурсій у пляжних турах немає – ні за маршрутом прямування автобуса з Вінниці, ні на курортах Чорногорії.

Туристи самі обирають тривалість відпустки, курорт, готель, номер та тип харчування. До виїзду автобуса з Вінниці в Чорногорію на море у туристів вже роздруковані ваучери на проїзд, розміщення в готелі та поліс туристичного страхування.

Які автобуси доставляють туристів з Вінниці на пляжі Чорногорії

Існує спеціальний туристичний клас автобусів, розрахований перевезення пасажирів великі відстані. Між сидіннями велика відстань, ергономічні спинки, з широким кутом нахилу. У салоні кондиціонер, телевізор, вай-фай, розетки. Групу супроводжують два водії та гід. Кожні 2-3 години санітарні зупинки в точках з туалетами та міні-маркетами. Жорстких обмежень ваги багажу немає.

Як купити онлайн автобусний тур на море Чорногорії з Вінниці

На сайті турагенції АНЕКС тур пошукова система з простою та зрозумілою системою фільтрів. Почніть пошук із заповнення основних параметрів:

  1. країна – Чорногорія;
  2. місто виїзду автобуса – Вінниця;
  3. скільки днів плануєте відпочивати на морі;
  4. у які дні зручніше виїжджати у відпустку;
  5. скільки людина формувати ціну туру.

Отриманий список путівок автобусом з Вінниці до Чорногорії легко скоротити за допомогою фільтрів. Найпопулярніші – бюджет, концепція готелю включено, кількість зірок, басейни, тип пляжу. Вся комунікація з менеджерами турагентства АНЕКС Тур – онлайн, у месенджерах, по телефону. Наша компанія забезпечує інформаційну підтримку туристів на весь час відпустки.

Які курорти найпопулярніші в автобусних турах з Вінниці на море Чорногорії

  • Будва. Велике місто з нічними клубами, яхт-клубом, красивою набережною, атмосферним історичним центром. Найкращі пляжі - Яз, Слов'янський, Могрен.
  • Бечічі та Рафаїловичі, частина Будванської Рів'єри. Два сусідні курорти, пляжі з'єднує пішохідний тунель у скелі. Інфраструктура розрахована на відпочинок з дітьми, у серпні на пляжах справжній натовп.
  • Ульцинська Рів'єра. Широка смуга пляжу з піском, є дикі ділянки та з повноцінною пляжною інфраструктурою. Підходить для відпочинку з дітьми. Ульцинь розташований на півдні Чорногорії, тут найдовший купальний сезон та максимальна кількість сонячних днів у році.
  • Боко-Которська затока. У південному фіорді немає хвиль, з пляжів відкриваються приголомшливі пейзажі. Більшість міських пляжів у Боко-Которській затоці – це бетонні плити зі сходами в морі. Виняток – пляжі Герцег-Нові, тут зручний вхід у воду, багато пляжних клубів з басейнами та дискотеками.

Чи потрібна віза для автобусного туру з Вінниці в Чорногорію

Ні, по всьому маршруту проїзд для українських туристів з біометричними паспортами, що діють, безвізовий. Гарячі тури до Чорногорії автобусом з Вінниці економлять до 15% вартості путівки, виїзд нерідко найближчими днями. Обов'язково перевірте терміни дії закордонних паспортів дітей (4 роки) та дорослих (10 років).

TelegramViber