Тури в Таїланд з Катовіце

+3 дні

Курорти Таїланду

Гарячі путівки в Таїланду з Катовіце 2024 ❤️ дзен та морські пригоди

Таїланд з Катовіце

Гарячі путівки в Таїланду з Катовіце 2024 ❤️ дзен та морські пригоди

Настав час поставити в закордонному паспорті позначку про поїздку в одну з найбільш екзотичних та гостинних країн Південно-Східної Азії. Тури до Таїланду – чудова ідея для особливої відпустки: ювілей, весілля, переоцінка життєвих цінностей, стовідсоткове перезавантаження після важкої роботи. Купити онлайн тури в Таїланд з Катовіце на сайті турагенції АНЕКС Тур реально в ці хвилини.

У чому переваги пакетних турів в Таїланд з Катовіце?

У своєму каталозі ми зібрали найкращі пропозиції українських туроператорів, туристи можуть самостійно:

  1. порівняти ціни путівок в Таїланд з Катовіце;
  2. знайти оптимальну тривалість відпустки (різниця у часі 6 годин, добу займає дорога туди й добу -звітдти);
  3. купити онлайн гарячий тур з Катовіце до Таїланду;
  4. знайти бюджетний тур до готелю біля красивого пляжу або забронювати апартаменти в елітному готелі з ресторанами авторської кухні, гарною територією та розкішними СПА-програмами.

Ціна путівки обов'язково включає туристичну страховку та трансфер з аеропорту в Таїланді до ресепшн готелю та назад в аеропорт. Найдорожчі опції відпустки: переліт та проживання оплачені до приїзду в Таїланд. Туристи постійно у зв'язку з менеджерами.

Відпустка в Таїланді з Катовіце: готелі все включено

Туристичний сервіс Таїланду входить до п'ятірки найкращих у світі. Готелі все включено – це мережеві комплекси з великою територією, басейнами для дітей та дорослих, особливою концепцією архітектури та стилю декору інтер'єрів.

Туристи вважають за краще готелі в тайському стилі, еко-комплекси в оточенні тропічних садів, готелі 16+, сімейні готелі на першій лінії від пляжу. У концепцію все включено входить харчування та напої.

Чим зайнятися на відпочинку в Таїланді з вильотом з Катовіце?

Наші менеджери рекомендують планувати екскурсії та розваги заздалегідь: Таїланд пропонує сотні варіантів розваг. Пляжі з реклами Баунті, прогулянки в джунглях на слонах, ферми крокодилів, морська рибалка, ресторани з екзотичною їжею, легендарні нічні клуби та СПА-центри – мікроскопічна частка вражень від відпочинку у Таїланді.

Обов'язково включіть у програму відпустки в Таїланді з Катовіце:

  • відвідування найближчих храмових комплексів, статуй Будди та королівських палаців;
  • поїздку на місцевому човні з довгим носом на острови та важкодоступні пляжі;
  • чудовий національний парк Дой Інтанон та Золотий трикутник Чіанграй;
  • мінімум один природний заповідник Таїланду з водоспадами, озерами, тропічними екзотичними рослинами та тваринами;
  • прогулянки денним та вечірнім Бангкоком, шопінг на ринку Maeklong, вечеря на яхті з видом на вогні вечірнього Бангкока.

Дітям буде цікаво в тайських аквапарках, акваріумах, дельфінаріях, парках розваг Dream Word та Siam Park City.

Гарячі тури до Таїланду з Катовіце

Віза в Таїланд українським туристам не потрібна, за умови перебування в країні до 45 діб. Гарячі тури економлять до 10% ціни путівки з Катовіце в Таїланд для цікавих екскурсій, водних активностей, знайомства з місцевою кухнею та СПА-центрами.

Персональний підбір туру в Таїланд з Катовіце

Знаємо, на яких пляжах мінімальні припливи, місця для дайвінгу, повноцінний сервіс для відпочинку з дітьми, висококласні дайвінг-центри та прокат спорядження для кайтинга. Складемо список готелів на курортах Таїланду з високими рейтингами, оптимальним поєднанням ціни та рівня сервісу, бюджетних чи недоступних для папараці.

Чи є питання про відпустку в Таїланді з вильотом з Катовіце? Ми на зв'язку.

Тури в Таїланд з інших міст та країн

TelegramViber