Тури в Таїланд з Кишинева

+3 дні

Курорти Таїланду

Гарячі путівки в Таїланд з Кишинева 2024 ❤️ екзотичний відпочинок з ANEX Tour

Таїланд з Кишинева

Гарячі путівки в Таїланд з Кишинева 2024 ❤️ екзотичний відпочинок з ANEX Tour

Яскраві фарби, незвичайні звуки, аромати квітів, насолода незнайомих фруктів, шум прибою в години припливу, загадкові тіні в густих джунглях, багатометрові водоспади та розкішні коралові сади – все це чудовий, екзотичний, гостинний та комфортний Таїланд. Вигідні тури до Таїланду з Кишинева легко купити онлайн в каталозі турагенції АНЕКС Тур.

Відпустка в Таїланді з Кишинева: надійно та недорого

Пропонуємо путівки в Таїланд від найнадійніших українських туроператорів із уже узгодженою польотною програмою. У картці туру є вся необхідна інформація:

  1. назва курорту, готелю, категорія номера, формат харчування;
  2. базові відомості про готель, безкоштовні та платні опції;
  3. точне розташування готелю на онлайн-карті;
  4. фотографії території, пляжу, номерів готелю;
  5. відомості про чартерний рейс – час вильоту, час прибуття (вказано місцевий час, різниця Кишинева та Таїланду 5 годин).

У режимі онлайн туристи самостійно порівнюють ціни путівок із різною тривалістю відпустки та категоріями номерів. Найпопулярніші варіанти – міські готелі Паттайї зі сніданками та сімейні готелі все включено з басейнами та великою територією.

Пакетні тури до Таїланду з Кишинів включають вартість проживання, обрану концепцію харчування, вартість авіаквитків, груповий трансфер з аеропорту Таїланду в готель і назад, супровід гіда, туристичну страховку на весь час відпустки. Наші туристи отримують актуальну інформацію про час вильоту, вигідні ціни на екскурсії, шоу, парки розваг у Таїланді.

Головні курорти Таїланду в турах з Кишинева

Найпопулярніші курорти Таїланду – динамічна Паттайя, універсальний Пхукет, розслаблений Самуї, неповторний Крабі. Відстань між курортами перевищує сотні кілометрів.

Топові пам'ятки різних курортів Таїланду:

  • Паттайя. Тропічні сади Нонг Нуч, парк розваг з аквапарком та оглядовою вежею, шопінг-моли, екскурсії до Бангкока, прогулянки на слонах, шоу крокодилів, тигровий заповідник.
  • Пхукет. Десятки чудових пляжів, поїздки на острови в Андаманському морі, етнографічні шоу, готелі все включено з гольф-полями та СПА-центрами, чудовий дайвінг.
  • Самуї. Острів релаксу, ретритів, пляжів з білим піском, коралових садів, химерної архітектури. Популярні екскурсії до національного парку, шоу крокодилів, саду метеликів.

Для відпустки в Таїланді з вильотом із Кишинева рекомендуємо порадитися з нашими менеджерами. Знаємо, де зручно відпочивати з маленькими дітьми, в яких районах Паттайї найкращий шопінг і насичене нічне життя, де комфортно відпочивати на пляжі, звідки простіше дістатися головних історичних та природних пам'яток Таїланду.

Гарячі тури в Таїланд з Кишинева

Актуальну інформацію необхідно запитувати у наших менеджерів: кількість місць на чартерах обмежена, гарячі тури в Таїланд з Кишинева зустрічаються нечасто. Вигідна пропозиція не дає туристу можливості вибору курорту та готелю, але дозволяє заощадити до 15% ціни путівки.

Важливо заздалегідь перевірити дати дійсності закордонних паспортів членів сім'ї. Віза не потрібна: українські туристи можуть відпочивати у Таїланді до 45 днів без отримання візи.

Тури в Таїланд з інших міст та країн

TelegramViber