Автобусні тури в Болгарію з Дніпра

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Болгарії з Дніпра 2024 ❤️ відпочинок з АНЕКС Тур

Автобусна Болгарія з Дніпра

Гарячі автобусні путівки в Болгарії з Дніпра 2024 ❤️ відпочинок з АНЕКС Тур

СПА центри Балчика, соснові гаї Св. Костянтина та Олени, середньовічні вулиці Несебра, приморський парк Варни, нічні клуби Сонячного Берега – відпочинок з автобусним туром в Болгарію обіцяє море позитивних емоцій. Пляжні автобусні тури до Болгарії з Дніпра коштують недорого, гарантують комфортний відпочинок на курортах Південного Сходу Чорного моря.

Недорогі автобусні тури в Болгарію з Дніпра легко купити онлайн

Для покупки автобусного туру в Болгарію з Дніпра в режимі онлайн рекомендуємо скласти короткий список критеріїв вибору путівок: бюджет відпустки, пляж, статус готелю, тип харчування, плани на спокійний або активний відпочинок, оздоровлення або шопінг. За допомогою системи фільтрів легко скоротити список автобусних турів в Болгарію з Дніпра: знайти путівки до готелів все включено, на першій лінії, з дитячим клубом чи басейном.

Автобусні тури до Болгарії з Дніпра на море: що входить у ціну путівки

Ціна автобусного туру Болгарія з Дніпра включає основні потреби туристів для відпочинку на морі за кордоном:

  1. Проїзд автобусом з Дніпра в Болгарію. Автобуси туркласу, із зручними сидіннями, великими вікнами, Wi-Fi, кондиціонерами. Проїзд для власників біометричних українських паспортів безвізовий.
  2. Трансфер на території Болгарії. Туристів доставляють груповим трансфером до готелів, загубитися на незнайомому курорті неможливо.
  3. Проживання в готелі. Категорія номера, тривалість відпустки, тип харчування наведено в описі автобусного туру до Болгарії з Дніпра. Популярні готелі з басейнами, дитячою анімацією, оздоровчими програмами.
  4. Туристична страховка. Обов'язковий відпустковий елемент за кордоном. Страхова компанія компенсує витрати на медичну допомогу в екстреній ситуації.

Ціна пляжного автобусного туру в Болгарію з Дніпра не включає екскурсійну програму. Кожен турист самостійно планує розваги.

Дешеві автобусні тури до Болгарії з Дніпра: на що звернути увагу

  • Реальне розташування готелю на курорті. Відстань готелів від моря на окремих болгарських курортах може перевищувати півтора кілометри. В описі готелю є онлайн карта з точним розташуванням готелю. Варто перевірити.
  • Пляж – готель або муніципальний. Готелі все включено орендують пляжні зони, для гостей готелів користування зонтиками та шезлонгами входить у вартість проживання. В інших випадках до ціни автобусного туру в Болгарію з Дніпра радимо додати витрати на оплату пляжних послуг.
  • Харчування. Готелі все включено пропонують триразове харчування за системою «шведський стіл», деякі мають бари на пляжах і біля басейнів. Якщо куплено путівку автобусом в Болгарію з Дніпра без харчування, необхідно включити до бюджету відпустки витрати на купівлю продуктів, кафе та ресторани.

Автобусні тури до Болгарії з Дніпра: як вибрати курорт

Назва курорту вказана у картці туру. Спокійний відпочинок чекає на гостей курортів Балчик, Поморіє, Дюні, Св. Костянтин та Олена, Золоті піски. Міський ритм життя та відпочинок на пляжах поєднують гості Варни, Бургаса, Несебра, Созополя. Сонячний Берег відомий своїми пляжними та нічними клубами.

Важко вибрати курорт в Болгарії для туру автобусом з Дніпра? Доручіть пошук путівок команді турагенції АНЕКС Тур. Знаємо – де найкращі аквапарки, анімація для дітей, готелі все включено, релакс-відпочинок, гарна територія.

Гарячі автобусні тури в Болгарію з Дніпра

Ціна путівки на 10-15% дешевша, умови туру (проїзд автобусом туркласу, трансфер, страховка, номер в готелі, харчування) без змін.

TelegramViber