Автобусні тури в Болгарію з Вінниці

+3 дні

Гарячі автобусні путівки ❤️ на морські курорти Чорного моря в Болгарії з Вінниці 2024

Автобусна Болгарія з Вінниці

Гарячі автобусні путівки ❤️ на морські курорти Чорного моря в Болгарії з Вінниці 2024

Болгарія завжди була в топі туристичних напрямків з Вінниці: їхати близько, не потрібна акліматизація, чудові пляжі та туристичний сервіс. Приваблюють низькі ціни номерів готелів, пляжних послуг, розваг та продуктів. Дешеві тури автобусом на море в Болгарію від самих надійних туроператорів нашої країни представлені на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Найкращі курорти Болгарії в недорогих турах автобусом з Вінниці на море

Більшість пляжів Болгарії з чистим дрібним піском, вхід у воду пологий, безпечний для купання маленьких дітей. У курортних зонах з травня, все літо та по вересень включно працюють аквапарки, місяць парки, прокат спорядження для активного відпочинку, турбюро.

Умовно курорти Болгарії на морі в автобусом можна поділити на дві групи:

  • Міські приморські. Варна, Несебр, Балчик, Св. Костянтин та Олена, Созополь. Багато торгових центрів, на старовинних вулицях можна влаштовувати атмосферні фотосесії, крім туристичної працює цілорічна міська інфраструктура.
  • Приморські. Сонячний берег, Золоті Піски, Приморсько, Дюні, Албена. Ритм курортів безпосередньо залежить від потоку туристів, ринки та ресторани орієнтовані виключно на гостей.

При пошуку найкращого готелю Болгарії в автобусному з Вінниці варто врахувати вартість пляжного сервісу: більшість пляжів здані в концесію, туристам потрібно доплачувати на пляжі за лежаки та парасольки. Гості готелів не оплачують басейни, пляжі, воду, харчування, вечірню анімацію. Готелі все включено в турах з Вінниці до Болгарії легко знайти за допомогою спеціального фільтра пошукової системи на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Пакетні недорогі тури на море автобусом з Вінниці на курорти Болгарії

Вартість пляжного туру в пакеті включає проживання, трансфер автобусом від Вінниці до курортів Болгарії, трансфер до готелю безпосередньо на курорті. Багато путівок на нашому сайті включають туристичну страховку. Якщо готель з концепцією все включено або пропонує номер та сніданок, це зазначено у картці пакетного туру.

Екскурсійної програми у пляжних турах з Вінниці автобусом в Болгарію немає. Рекомендуємо розрахувати реальний бюджет відпустки з урахуванням морських розваг та екскурсій. Гості готелів ультра все включено не оплачують басейни, пляжі, воду, харчування, вечірню анімацію.

Персональний підбір турагенцією АНЕКС Тур недорогих автобусних турів на море до Болгарії з Вінниці

Знаємо – на яких курортах чудові парки для відпочинку з дітьми, де можна поєднати відпочинок біля моря з оздоровчими програмами бальнеолікарень, де найкращі дайвінг-центри, найцікавіші фестивалі та нічні клуби з яскравими шоу. Персональний підбір туру до Болгарії з Вінниці враховує всі побажання туристів: пляж, ритм курорту, пам'ятки, рівень сервісу (басейни, спа, дитячі клуби).

Гарячі автобусні тури із Вінниці на чорноморські пляжі Болгарії

Дешеві автобусні тури на море швидко розкуповують. Заздалегідь заповніть заявку на сайті нашого турагенції АНЕКС Тур, щоб серед перших туристів отримати інформацію про найвигідніші пропозиції відпочинку на морі в рейтинговому готелі Болгарії з виїздом автобусом туркласу з Вінниці.

TelegramViber