Автобусні тури в Болгарію з Одеси

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Болгарію з Одеси 2024 ❤️ швидко, недорого, безпечно

Автобусна Болгарія з Одеси

Гарячі автобусні путівки в Болгарію з Одеси 2024 ❤️ швидко, недорого, безпечно

Відвезіть дітей та батьків на оздоровлення до Болгарії автобусом із Одеси. Коротка захоплююча подорож в пакетному автобусному турі на море підходить для будь-якого віку. Купити онлайн недорогі путівки та гарячі тури в Болгарію автобусом на сайті турагенції АНЕКС Тур реально за кілька хвилин.

Скільки їхати автобусом з Одеси в Болгарію на відпочинок?

У середньому автобусна поїздка з перетином кордонів та обов'язковими санітарними зупинками (кожні 2-3 години у облаштованих місцях) займає 12-15 годин. Тривалість залежить від курорту та швидкості проходження прикордонного контролю.

Як організовано пакетні тури на море до Болгарії з Одеси?

Ціна пакетного туру включає проїзд туди та назад та проживання в готелі. Більшість туроператорів включають у пакетний тур страховку. Екскурсії туристи купують на курортах самостійно.

Як харчуватися, дізнаєтесь в картці туру: у Болгарії тисячі готелів, багато хто пропонує сніданки, є недорогі санаторії з триразовим харчуванням та фешенебельні готелі все включено. Багато туристів з Одеси віддають перевагу автобусним турам в Болгарію в готелі та резиденції без харчування: продукти дешеві.

До Одеси туристам легко дістатися поїздом чи автобусом з будь-якого регіону України. Далі цікава групова подорож у супроводі гіда.

Автобуси:

  1. євроклас;
  2. клімат-контроль;
  3. Wi Fi;
  4. два водії.

Крізь панорамні вікна цікаво роздивлятися краєвиди різних країн Північного Причорномор'я.

Чи входить в ціну автобусного туру з Одеси до Болгарії користування пляжем?

Більшість болгарських пляжів муніципальні, які на час літнього сезону передаються в концесію. За бездоганну чистоту моря та пляжу понад 30 пляжів Болгарії щороку нагороджуються Блакитними прапорами. Користування парасольками та шезлонгами на пляжах може входити у вартість проживання в готелях Болгарії. Шукайте інформацію в описі готелю, який входить до картки туру.

Як купити онлайн вигідний автобусний тур в Болгарію з Одеси?

На сайті турагенції АНЕКС Тур представлені всі актуальні та гарячі путівки українських туроператорів на пляжний відпочинок у Болгарії з проїздом автобусом з Одеси:

  • скористайтеся ціновим діапазоном для швидкого пошуку дешевих турів;
  • використовуйте систему фільтрів для пошуку готелів після реновації, з басейнами, дитячими клубами, СПА-центрами.

Підказка турагенції АНЕКС Тур. Якщо є можливість, у картці туру система автоматично пропонує альтернативні ціни: іншу категорію номера, тривалість відпустки або дату виїзду.

Персональний підбір автобусного туру до Болгарії з Одеси

Чи плануєте поєднати пляжний відпочинок з купанням в термальних джерелах, дайвінгом чи трекінгом у природних заповідниках Болгарії? Замовте менеджерам турагенції АНЕКС Тур персональний підбір автобусних турів на море з виїздом із Одеси до Болгарії. Тільки актуальні путівки, ціни, точна інформація про якість сервісу, тип пляжу, формат харчування, дитячі та дорослі розваги.

Є питання щодо купівлі дешевих путівок в Болгарію з Одеси автобусом?

Телефонуйте. Розкажемо, чим Варна відрізняється від Сонячного берега та Албени, кому краще відпочивати у Дюнах, Несебрі, Созополі, Золотих пісках чи Огляді. Допоможемо вибрати оптимальний тур для відпустки в Болгарії з Одеси та знайти зручні місця в автобусі.

TelegramViber