Автобусні тури в Болгарію з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Болгарію з Полтави ❤️ ANEX Tour 2024

Автобусна Болгарія з Полтави

Гарячі автобусні путівки на море в Болгарію з Полтави ❤️ ANEX Tour 2024

Найближчі безпечні морські курорти Болгарії з гарними піщаними пляжами та відмінним сервісом приймають туристів із травня по вересень. Недорогі автобусні тури до Болгарії з Полтави від найкращих туроператорів країни доступні на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Як купити онлайн автобусний тур на море до Болгарії з Полтави?

Використовуйте інтуїтивно зрозумілу систему фільтрів онлайн-каталогу. Вкажіть зручні дати виїзду з Полтави в Болгарію та дні відпочинку на морі. Оптимальна тривалість курсу кліматотерапії на Чорному заході від 10 днів, можна купити тур коротший або довший.

Що входить в ціну автобусного туру в Болгарію:

  • доставка групи туристів автобусом з кондиціонером, вай-фай, розетками, в супроводі двох водіїв та гіда;
  • проживання в номері болгарського готелю; харчування та доступні опції описані у картці туру;
  • туристична страховка включається у вартість путівок більшістю туроператорів.

Після вивчення списку путівок слід зафіксувати заявку на покупку туру. Наші менеджери уточнюють деталі відпустки, вік туристів, категорію номерів. Після оплати документи будуть надіслані на електронну адресу туриста. Потрібно роздрукувати до посадки до автобуса.

Чим відрізняється автобусний тур на море в Болгарію з Полтави?

У такій поїздці немає оплачених екскурсій за маршрутом та на курорті, групу туристів привозять автобусом на відпочинок у готелі Болгарії, контролюють поселення, повідомляють про час повернення назад та привозять до Полтави.

Автобусні тури на 20-80% дешевші за переліт літаком, в перевізників немає строгих обмежень за вагою багажу. 16-20 годин подорожі в зручному салоні автобуса з панорамними вікнами проходять непомітно: постійно змінюється краєвид, через 2-3 години передбачені санітарні зупинки.

Які документи потрібні для покупки автобусного туру в Болгарію з Полтави?

Потрібна фотокопія закордонного паспорта кожного туриста незалежно від віку. Рекомендуємо перевірити терміни дії закордонних паспортів заздалегідь. Для виїзду за кордон дітей без супроводу батьків (або з одним із батьків) потрібна нотаріально завірена згода. Додатково можуть бути потрібні дозволи на виїзд певних категорій дорослих.

На які курорти Болгарії автобуси везуть туристів із Полтави?

Довжина узбережжя Болгарії 414 км., 130 км. займають широкі піщані пляжі. Найбільш відвудувані курорти Болгарії в пляжних турах з Полтави:

  1. Сонячний берег, Золоті піски;
  2. Варна, СВ. Костянтин та Олена;
  3. Албена, Балчик, Бургас, Огляд;
  4. Несебр, Равда, Созополь. Приморско, Дюні.

Кожен курорт має свої переваги: тематичні парки, аквапарки, середньовічні вулиці, довгі піщані мілини без натовпів туристів, пляжні та нічні клуби, бальнеологічні центри з термальними водами та санаторії.

Персональний підбір туру до Болгарії допоможе знайти найоптимальніше рішення для відпустки.

Гарячі тури до Болгарії з Полтави

Рекомендуємо заздалегідь залишити заявку онлайн або зателефонувати до менеджерів турагенції АНЕКС Тур. Місця в автобусах обмежені, рішення про купівлю гарячого туру з Полтави в Болгарію на море потрібно приймати швидко.

TelegramViber