Автобусні тури в Болгарію з Миколаєва

+3 дні

Гарячі автобусні тури до Болгарії з Миколаєва 2024 ❤️ море з АНЕКС Тур

Автобусна Болгарія з Миколаєва

Гарячі автобусні тури до Болгарії з Миколаєва 2024 ❤️ море з АНЕКС Тур

Найкоротший шлях на безпечні пляжі та найдешевші путівки на море за кордоном – це автобусні тури до Болгарії з Миколаєва. Побалуйте себе відпочинком на пляжах з Блакитними прапорами, обідами в недорогих приморських ресторанах, якісною косметикою на основі рожевого масла. Купити онлайн автобусний тур в Болгарію можна на сайті турагенції АНЕКС Тур лише за кілька хвилин.

Автобусом в Болгарію з Миколаєва: як вибрати путівки в режимі онлайн

База автобусних турів до Болгарії на нашому сайті постійно поповнюється новими пропозиціями від різних туроператорів. Відрізняються курорти, маршрути, готелі, умови відпочинку та ціни. Порівнюйте всі тури або скоротите час пошуку під свої критерії: бюджет, концепція готелю, розташування на першій лінії, дитячий клуб або басейн.

Автобусна Болгарія з Миколаєва: що входить в ціну путівки

Туроператори пропонують комплексні автобусні пляжні тури в Болгарію з Миколаєва з проїздом та проживанням в готелях на чорноморських курортах. В окремих турах включено туристичну страховку та трансфер з курортного транспортного хаба на болгарському курорті в готелі. Екскурсії, розваги у ціну путівки не входять.

Автобусний тур в Болгарію з Миколаєва: скільки їхати і чи потрібна віза

Тривалість подорожі моря залежить від віддаленості курорту. Найближчий - Балчик, час в дорозі від 15 годин. Найвіддаленіші курорти – Приморсько та Царево, їхати на 5-7 годин довше.
Для власників українських біометричних закордонних паспортів візи на проїзд автобусом з Миколаєва до Болгарії не потрібні.

В Болгарію автобусом з Миколаєва: відпочинок з дітьми

Болгарія ідеально підходить для відпочинку з дітьми: пологий вхід у море, піщані пляжі, звичний клімат та їжа. Рекомендуємо автобусні тури в Болгарію з Миколаєва сім'ям з дітьми віком від 5 років. У каталозі турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн путівки до готелів з дитячою концепцією, все включено з власними пляжами.

Найкращі курорти Болгарії для відпочинку з дітьми в автобусних турах з Миколаєва:

  1. Варна – чудові пляжі, чудовий Приморський парк з дельфінарієм, зоопарком та музеями.
  2. Золоті піски та Сонячний берег – рівний ландшафт, безліч готелів з басейнами, аквапарки.
  3. Албена – ефективні оздоровчі програми відомого бальнеокурорту.
  4. Несебр та Равда – найбільший аквапарк країни.
  5. Поморіє – кілька зручних пляжів, довга піщана коса між озером та морем.

Складно вибрати між Бургасом, Св. Власом та Несебром? Замовте підбір путівок до команди турагенції АНЕКС Тур. Знаємо – в яких готелях чудові відгуки туристів про номери, пляжі та сервіс, які пляжі цього сезону отримали Блакитні прапори, де пройшла реновація.

Недорогі гарячі тури в Болгарію з Миколаєва автобусом

Знижка на гарячому або відмовному турі до 15-20%. Найдешевші путівки на море з Миколаєва автобусом в Болгарію замовляйте в турагенції АНЕКС Тур заздалегідь: місця в автобусах лімітовані.

TelegramViber