Автобусні тури в Болгарію зі Львова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Болгарію зі Львова 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

Автобусна Болгарія зі Львова

Гарячі автобусні путівки в Болгарію зі Львова 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

354 кілометри берегової лінії Болгарії заповнені курортними містечками, пляжами, фотозонами. Здобути заряд енергії на морському курорті просто: на сайті турагенції АНЕКС Тур уже в продажу гарячі автобусні тури в Болгарію на море.

Пригоди та релакс в одному турі автобусом зі Львова в Болгарії

Група формується у Львові, частина туристів може приєднатися за маршрутом. Проїзд в комфортабельних автобусах з клімат-контролем, Wi-Fi, панорамними вікнами, розетками для підзарядки гаджетів. Санітарні зупинки кожні 3-4 години. За час поїздки туристи встигають подивитися кіно, поспати, помилуватися краєвидами міст та природи кількох країн.

Автобусний тур до Болгарії зі Львова на море передбачає доставку туристів до вибраних готелів. Далі – класичний пляжний відпочинок:

  1. купання в морській воді та басейнах;
  2. знайомство з болгарською кухнею;
  3. відвідування аквапарків та екскурсій;
  4. світанки і заходи сонця, прогулянки вздовж кромки моря, по набережних і променадів.

Через 7 або більше днів туристи вирушають додому з кілограмами місцевих делікатесів та сувенірів у багажному відділенні автобуса.

Що входить у ціну автобусного туру в Болгарію зі Львова

Турагенція АНЕКС Тур пропонує актуальні тури до Болгарії зі Львова автобусом від найкращих українських туроператорів; формати турів можуть відрізнятись, докладний опис проїзду, проживання, включених у вартість опцій – в картці туру.

Автобусні тури в Болгарію зі Львова переважно пакетні, ціна включає проїзд на найвідоміші курорти Болгарії, проживання та туристичну страховку. Більшість турів також включають трансфер до готелів. Харчування вказано у картці автобусного туру в Болгарію зі Львова: без харчування, сніданки, сніданки та вечері, все включено.

Найкращі напрямки автобусних турів до Болгарії з Львова на море

  • Сонячний берег. 9 кілометрів піщаного пляжу із зручним входом у море. Найкращі світанки Болгарії зустрічають на Сонячному Березі. Вода та пляжі чисті, багато хто нагороджений Блакитним прапором. Туристи часто купують путівки з проживанням у рейтингових готелях все включено не першій лінії пляжів Сонячного Берега.
  • Золоті Піски – чудовий курорт з аквапарками, приморським парком, розвагами для дітей та дорослих. Популярні тури в Болгарію зі Львова автобусом в готелі 2-3* зі сніданками: туристи часто вирушають на екскурсії до Варни або Балчика, біля моря десятки відмінних та недорогих ресторанів.

На сайті турагенції АНЕКС Тур також знайдуться путівки на автобусні тури до Болгарії зі Львова з проживанням в Несебрі, Созополі, Огляді, Помор'ї та інших курортах.

Як вибрати готель для покупки автобусного туру в Болгарію зі Львова

Система пошуку на сайті турагенції АНЕКС Тур автоматично сортує базу даних під запити туристів. Знайдете готелі на першій лінії, з басейнами після реновації, з дитячим клубом або СПА-центром. Для пляжного відпочинку на муніципальних пляжах Болгарії важливо – чи входять до ціни проживання користування парасольками та шезлонгами на пляжі.

Гарячі автобусні путівки в Болгарію зі Львова

Допоможемо вибрати дешеві путівки. Підкажемо найкращі курорти для хайкінгу, дайвінгу, купання в термальних джерелах, оздоровчих програм різного профілю. Використовуйте можливість провести відпустку на безпечному морі без перельоту.

TelegramViber