Автобусні тури в Болгарію з Ужгорода

+3 дні

Гарячі автобусні тури в Болгарію з Ужгорода 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

Автобусна Болгарія з Ужгорода

Гарячі автобусні тури в Болгарію з Ужгорода 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

Широкі піщані пляжі з пологим входом у воду на болгарських курортах зручні для відпочинку з дітьми та літніми батьками. Зробіть різним приємний сюрприз: організуйте відпустку на Чорному морі з безпечними пляжами та без перельотів. Автобусні тури до Болгарії з Ужгорода швидко доставляють туристів найпопулярнішими приморськими курортами.

Автобусні тури до Болгарії з Ужгорода на море

Купальний сезон в Болгарії стартує з травня та закінчується у жовтні, температура повітря влітку рідко перевищує +33°С, температура морської води на мілководді швидко прогрівається до +24-26°С.

Автобусні тури на море до Болгарії пропонують комплексні рішення пляжного відпочинку: до виїзду за кордон туристи оплачують:

  1. проїзд в Болгарію з Ужгорода автобусом туди та назад;
  2. трансфер до готелів на території Болгарії;
  3. проживання в готелі; категорія номера та тип харчування вказані в описі туру;
  4. туристичну страховку всіх туристів, незалежно від віку.

Щорічно кілька десятків болгарських пляжів в Районі Варни, Золотих Пісків, Несебра, Созополя, Св. Власа отримують нагороду за чистоту води та відмінну пляжну інфраструктуру міжнародну нагороду – Блакитний Прапор. Вивчіть актуальні локації, порівняйте із реальним розташуванням готелю (онлайн карта з позначкою є в описі туру).

Автобусом на море в Болгарію з Ужгорода: вибираємо готель

Більшість пляжів в Болгарії муніципальні, на літній сезон здаються в концесію, за користування парасольками та шезлонгами треба платити. Якщо в планах знайомство з різними пляжами та курортами, обирайте автобусні тури до Болгарії з Ужгорода з проживанням в недорогих готелях без пляжів. Формат без харчування краще вибирати в готелях поблизу ресторанів, ринків та супермаркетів.

Якщо мета відпустки – пляж, варто використати на сайті турагенції АНЕКС Тур фільтр «готелі все включено», порівняти умови та ціни, купити онлайн путівки в Болгарію з Ужгорода до готелю з власним пляжем, басейнами, харчуванням за системою «шведський стіл». Висока концентрація готелів все включено на курортах Сонячний Берег, Св. Костянтин та Олена, Балчик, Поморіє, Єленіте.

Автобусні тури до Болгарії з Ужгорода: активний відпочинок

Екскурсії та розваги не включені до ціни пляжних автобусних турів з Ужгорода в Болгарію. Після прибуття на курорт порівняйте пропозиції місцевих турбо. У топі відвідування аквапарків та дельфінаріїв, морські прогулянки з купанням у відкритому морі, морська рибалка, дайвінг біля затоплених кораблів. Влітку популярні поїздки в Долину Троянд, на гірськолижні курорти країни (влітку працюють як еко-курорти), до термальних джерел.

Гарячі тури в Болгарію з Ужгорода на автобусі

Умови пакетної пропозиції не змінюються, вартість гарячого туру дешевша на 10-20%. Відмовні та гарячі тури в Болгарію з Ужгорода просимо замовляти заздалегідь в менеджерів турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber