Автобусні тури в Болгарію з Луцька

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Болгарію з Луцька 2024 ❤️ для відпочинку на морі та оздоровлення

Автобусна Болгарія з Луцька

Гарячі автобусні путівки в Болгарію з Луцька 2024 ❤️ для відпочинку на морі та оздоровлення

Оцініть позитивний ефект відпочинку на широких пляжах із чистим піском на південно-східному узбережжі Чорного моря. Недорогі автобусні тури до Болгарії з Луцька – готове рішення відпустки на море з мінімальними витратами на проїзд, проживання та харчування.

Автобусні тури в Болгарію з Луцька на море: що входить до пакетної пропозиції

Пляжні тури – найбюджетніший спосіб відпустки: у вартість путівки входить проїзд автобусом із Луцька в Болгарію:

  1. доставка туристів до готелів на курортах;
  2. туристична страховка (не завжди);
  3. проживання в конкретному номері обраного туристами готелю;
  4. харчування в готелях зі сніданками чи все включено.

Повну інформацію про автобусний тур на море Болгарії знайдете в описі на сайті турагенції АНЕКС Тур. Вибраний автобусний тур в Болгарію з Луцька легко купити онлайн, без візиту до офісу турагенції.

Ваучери на розміщення в готелі, ваучери на проїзд та туристичну страховку туристи роздруковують самі: наші менеджери надсилають PDF файли на електронну пошту одразу після стовідсоткової оплати путівок.

Недорогі автобусні тури в Болгарію з Луцька на море: коли найкращий сезон

Купальний сезон на Чорному морі стартує в середині травня. Повноцінна туристична інфраструктура на болгарських курортах починає працювати в червні, температура води поступово підвищується до +22-24°С. На початку червня Болгарія проводить Фестиваль троянд.

Липень і серпень сонячні місяці Болгарії, температура повітря до +29-32°С, температура води в морі до +26-27°С. Це найкращий час для автобусного туру в Болгарію із Луцька з дітьми шкільного віку: можна довго купатися, працюють аквапарки, лунапарки, парки розваг, багато фестивалей та ярмарок. Болгарський оксамитовий купальний сезон на південному узбережжі країни триває до кінця вересня.

Автобусні тури до Болгарії з Луцька: топові морські курорти

  • Поєднати відпустку та оздоровлення найкраще в готелях Балчика та Албени: тут легко купити курс бальнеологічних процедур, грязелікування, таласотерапії, апаратних фізіотерапевтичних процедур.
  • Для відпустки з дітьми радимо обирати автобусні тури в Болгарію з Луцька з проживанням у Варні, поблизу Несебра та Созополя, в Приморську, на Золотих пісках.
  • Насичене фестивальне життя гарантоване гостям готелів поблизу топових нічних клубів Сонячного берега. Автобусні тури до Болгарії із Луцька на цей курорт обирають компанії молоді.
  • На всіх курортах Болгарії є екскурсії в міста під охороною ЮНЕСКО, природні заповідники. На пляжах безліч водних розваг, від прокату скутерів та каяків до парасейлінгу та морської риболовлі.

Є питання про автобусні тури в Болгарію з Луцька?

Телефонуйте. Під замовлення складемо список з персональним підбором готелів для дорослих, з басейнами чи дитячими клубами. Гарячі автобусні тури до Болгарії з Луцька доступні на сайті, оперативну інформацію просіть в менеджерів турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber