Автобусні тури в Болгарію із Запоріжжя

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Болгарію із Запоріжжя 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

Автобусна Болгарія із Запоріжжя

Гарячі путівки автобусом в Болгарію із Запоріжжя 2024 ❤️ недорогий відпочинок на морі

Оптимальний вибір для безпечного відпочинку з дітьми на морі: без перельотів, без обмежень на вагу багажу, зручно перевозити коляски та дитяче харчування. Середня тривалість поїздки на море із Запоріжжя до Болгарії з урахуванням санітарних зупинок та проходження кордону від 19 години.

Усі актуальні автобусні тури на море до Болгарії із Запоріжжя

Пошукова система на сайті турагенції АНЕКС Тур працює 24/7, пошук турів без реєстрації. У нашому каталозі всі актуальні тури в Болгарію автобусом від найнадійніших туроператорів країни: не потрібно шукати по різних сайтах, вся інформація про гарячі тури, акційні пропозиції, знижки на одному ресурсі.

Як купити онлайн автобусний тур на море в Болгарію із Запоріжжя

Вкажіть у пошуковій системі дати виїзду та час відпустки. У картці туру вказано час відпочинку в Болгарії за ночі, додатково вказано час у дорозі. За допомогою нашого каталогу легко порівняти ціни турів автобусом до Болгарії з Запоріжжя в готелі все включено і без харчування, на першій лінії і розташовані в 500-800 метрах від пляжів.

Для покупки автобусного туру в Болгарію із Запоріжжя потрібно:

  1. вибрати тур;
  2. заповнити онлайн-заявку;
  3. погодити з менеджером деталі, передати онлайн фотокопії закордонних паспортів;
  4. сплатити путівки;
  5. роздрукувати ваучери та поліс туристичного страхування.

Важливо! У вартість пакетного автобусного туру входить проїзд із Запоріжжя до Болгарії автобусом, доставка до готелів, проживання, страховка. Харчування вказано у картці туру. Екскурсії не передбачені, у вартість путівок не включені.

Яким курортам Болгарії надають перевагу туристи із Запоріжжя в автобусних турах

  • Найпопулярніші Золоті піски, Сонячний Берег та Варна. На цих курортах повноцінна туристична інфраструктура, гарні піщані пляжі з пологим входом у море, безліч клубів, ресторанів, місяць парків, розваг.
  • Балчик, Албена, Св. Костянтин та Елена славляться СПА-центрами, програмами оздоровлення та омолодження.
  • Созополь та Несебр обирають романтики та шанувальники фентезі: старовинні вулиці історичних центрів – відмінне тло для селфі та майданчик для квестів.
  • Приморсько і Дюни з довгими піщаними мілинами відрізняються найдовшим купальним сезоном у Болгарії.

Персональний підбір автобусного туру в Болгарію

Знайдемо путівки до готелю з басейном, дитячим клубом, харчуванням за системою «шведський стіл». Підготуємо список турів в готелі VIP-класу, поблизу розпарків і аквапарків. Туристи із Запоріжжя часто обирають у Болгарії готелі все включено: не потрібно доплачувати за оренду шезлонгів та парасольок на пляжі.

Гарячі тури в Болгарію з Запоріжжя

Дешеві путівки заощаджують до 20% відпускного бюджету, є шанс відпочити у рейтинговому готелі все включено за ціною бюджетного готелю. Заявку на гарячий тур потрібно подати онлайн, у мессенджерах або за телефонами турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber