Тури в Шрі-Ланку зі Львова

+3 дні

Курорти Шрі Ланки

Гарячі путівки в Шрі-Ланку зі Львова 2024 ❤️ відпочинок на екзотичному курорті

Шрі Ланка зі Львова

Гарячі путівки в Шрі-Ланку зі Львова 2024 ❤️ відпочинок на екзотичному курорті

Покататися на слоні, підкорити хвилю на серфі, пробитися крізь джунглі до водоспаду, побачити чудові коралові рифи, чайні плантації та черепахові ферми. Відпустка на Шрі Ланці з виїздом зі Львова гарантує сотні яскравих вражень. Купити онлайн тур на Шрі-Ланку реально на сайті турагенції ANEX Tour.

Всі тури на Шрі Ланку зі Львова в одному онлайн каталозі

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано всі актуальні пропозиції найбільших туроператорів України та Польщі. Вміст каталогу постійно змінюється: швидко розкуповують гарячі тури на Шрі Ланку зі Львова, путівки в топові готелі все включено та бюджетні тури з пляжним відпочинком на курортах Шрі Ланки.

Як організовані тури на Шрі Ланку зі Львова

Туристична виза острова для українців дійсна 30 календарних днів, які можна розділити на дві відпустки. Авіарейси прямі з безпечних аеропортів. В аеропорт вильоту туристи зі Львова дістаються самостійно. Пакетний тур та дія туристичної страховки починається з моменту реєстрації на рейс в аеропорту. Час польоту загалом 12 годин.

Після прильоту туристів зустрічають гіди, організований груповий трансфер у готелі. Формат номера в готелі та харчування туристи обирають заздалегідь у момент оформлення туру до Шрі-Ланки зі Львова.

Як вибрати курорт та готель на Шрі Ланці для відпустки з виїздом зі Львова

Вивчіть карту острова. Умовно курорти Шрі Ланки поділяються на три зони:

  • південна славиться білими пляжами, інстаграмними локаціями;
  • східна підходить для ретритів, тут панує тиша та умиротворення;
  • західна відрізняється повноцінною туристичною інфраструктурою, близькістю до аеропорту, фантастичними заходами сонця.

Найпопулярніші курорти Шрі Ланки у турах зі Львова: Хіккадува, Негомбо, Калутара, Бентота, Ваддува, Унаватуна, Галле. На будь-якому курорті Шрі-Ланки туристи можуть записатися на екскурсії в національні парки острова, на дегустації чаю, ознайомчі тури легендарними храмами та фермами екзотичних тварин, морські круїзи та риболовлю.

Вибір готелів великий – від бюджетних готелів зі сніданками до фешенебельних готелів все включено 5* з дайвинг-центрами, СПА, дитячими клубами та серф-школами. Перегляньте фотографії готелів, щоб побачити пляж, віддаленість готелю від океану, рельєф місцевості. Використовуйте онлайн-карту в картці туру для оцінки плюсів та мінусів готелю та курорту Шрі Ланки у турі зі Львова.

Гарячі тури на Шрі Ланку зі Львова

Будьте готові виїхати у відпустку на Шрі-Ланку з Лева найближчими днями. Заздалегідь перевірте терміни дії закордонних паспортів дітей та дорослих. Ціна гарячої путівки на екзотичний острів часом на 15-35% нижча за початкову вартість.

Персональний підбір туру зі Львова на Шрі Ланку

У кожного своє уявлення про ідеальний відпочинок: скромний готель біля пляжу, фешенебельний результат, міський готель. Підготуємо шорт лист готелів для шанувальників йоги, дайверів, серферів, молодят, ювілярів, VIP-туристів.

Є питання про відпочинок на Шрі Ланці з виїздом зі Львова?

Звертайтесь, допоможемо вибрати курорт, підкажемо недорогі готелі з високими рейтингами, пояснимо процедуру оформлення недорогого туру в режимі онлайн.

Тури в Шрі-Ланку з інших міст та країн

TelegramViber