Тури в Мальдіви на серпень

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки в Мальдіви на серпень 2024 ❤️ релакс біля океану та творчі відкриття

Мальдіви на серпень

Гарячі путівки в Мальдіви на серпень 2024 ❤️ релакс біля океану та творчі відкриття

1200 островів в океані, безтурботний відпочинок під пальмами, красиві пляжі з білосніжним піском, зграї дельфінів та різнокольорові рибки, яких видно у прозорій підлозі бунгало над океаном. Відпочинок на Мальдівах порадує романтиків та художників, творчих особистостей та шанувальників активних видів спорту.

Погода на Мальдівах - відпочинок у серпні

  • Середньомісячна температура +30°С, після заходу сонця стає прохолодніше на 2-3 градуси. Небо 87% покрите хмарами, ризик дощу зростає з 43 до 53%.
  • За 31 день серпня на Мальдівах випадає в середньому 119 мм. опадів. Сезон мусонів в серпні на Мальдівах означає високу вологість – є відчуття задухи та вогкості. Сила західного вітру поступово збільшується з 16,8 до 17,5 км/год. Температура води в Індійському океані на Мальдівах в серпні стабільно +29°С.

Мальдіви на серпень: що подивитись під час відпустки

Сезон мусонів туристи вважають за краще проводити в готелях-островах, відвідують спа-центри, займаються йогою, купаються в океані. Завжди можна замовити водне чи аеро таксі для поїздки на сусідні острови, щоб порівняти пляжі, побачити цікаві шоу-програми та концерти.

Популярні в серпні на Мальдівах екскурсії з відвідуванням архітектурних та культурних пам'яток країни:

  1. П'ятнична мечеть Мале;
  2. музей мальдівського героя, султана Мохаммеда Токуруфаану в атоле Хаа Аліфу;
  3. вернісажі картинної галереї та національний музей у Парку Султана;
  4. міст Сінамале завдовжки 2,1 км між Мале та островом Хулхумале.

Дощовий день в серпні на Мальдівах можна провести у головному торговому центрі Мале The Marina @CROSSROADS Maldives та на захоплюючих екскурсіях в Marine Discovery Centre. На атоле Південний Арі біля острова Рангали працює перший в світі підводний ресторан Ithaa. Цікаві вечірки влаштовує Hard Rock Kafa.

У серпні на Мальдівах немає міжнародних фестивалів, туристів розважають в готелях та концертних залах. Познайомитись з реальним побутом місцевих жителів можна в столиці Мале, відвідування рибного ринку для багатьох туристів стає справжньою пригодою.

Тури в Мальдіви на серпень – що спробувати

Більшість трапез місцевих жителів супроводжується традиційним асорті з закусок хедхіка. Тунець – головною стравою місцевих жителів; в готелях кухарі-віртуози готують тунець на грилі, обсмажують у спеціях, подають з карі та фруктовими соусами.

Мальдіви в серпні: низький сезон та гарячі тури

Серпень на Мальдівах вважається низьким сезоном, туристи можуть купити онлайн путівки з проживанням в розкішних готелях на атолах Північний Мале, Адду, Фуамулах, Баа, Хувадху. Для максимальної економії на турі в серпні на Мальдіви замовляйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур пошук гарячих путівок на Мальдіви з прямим перельотом і пакетною пропозицією.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

Тури в Мальдіви по місяцям

TelegramViber