Тури на Мальдіви з Кишинева

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки на Мальдіви з Кишинева 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Мальдіви з Кишинева

Гарячі путівки на Мальдіви з Кишинева 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Медовий місяць на острові з білосніжним піском легко комбінується з дивовижним дайвінгом, захопленням від вишуканих страв найкращих шеф-кухарів світу, міріадами зірок в нічному небі. Тури на Мальдіви з Кишинева – мрія, яка стає реальністю просто цієї хвилини.

Чому тури на Мальдіви з Кишинева такі популярні

 1. Зручно добиратися на відпочинок. Прямий чартерний рейс доставляє туристів з Кишинева до аеропорту Мальдів Мале за 11-12 годин. До аеропорту Кишинева з Одеси автобусом 3 години, із Чернівців чи Вінниці 5.
  З Мале туристів розвозять атолами, островами та готелями автобусами, катерами та гідролітаками, трансфер включений у вартість путівки з Кишинева на Мальдіви.
 2. Відпустка-мрія. Незалежно від статусу курорту та бюджету поїздки туристам доступні чудові пляжі, морські прогулянки та розваги.
 3. Статусна відпустка. Відпочинок на Мальдівах побічно підкреслює фінансовий успіх, благополуччя, підвищує статус в очах потенційних бізнес-партнерів.
 4. Відпустка для всіх. Мальдіви космополітичні та толерантні, зручні для відпочинку з маленькими дітьми та підлітками, допомагають відновити сили після стресу та тяжкої хвороби. Рівний ландшафт зручний людям похилого віку і маломобільним.
 5. Літо цілий рік. Середньорічна температура води в океані на узбережжі Мальдів +28°С. Ідеальні умови для довгих купань, снорклінгу та дайвінгу.

Безтурботний відпочинок на Мальдівах в турах з Кишинева

На островах всі забувають про смартфони та новини: прогулянки босоніж м'яким піском, купання в океані просто з тераси водяного бунгало, тиша насичені тропічні фарби і ніяких папараці.

У турах з Кишинева на Мальдіви популярними є все включено на невеликих островах: мінімум туристів, максимум чудового сервісу в кожній деталі, від свіжих квітів в номері до розслабляючого масажу в СПА. Лакшері готелі адаптують роботу під запити VIP-гостей.

Відпустка з дітьми на Мальдівах з Кишинева

Пригоди нон-стоп – від польоту на трансатлантичному авіалайнері та трансфері на глісері або гідроплані до замків з піску на пляжах та купання в прозорій воді. Найбільш зручні для відпустки з дітьми атоли Північний і Південний Мале: є розваги, аеропорт і госпіталі.

Чим зайнятися з дітьми на Мальдівах: рекомендації турагенції АНЕКС Тур:

 • вибрати для проживання готель із домашнім рифом та дитячим клубом;
 • вирушити до морського круїзу островами – їх на Мальдівах понад 1900;
 • записатися на екскурсію у бухти з дельфінами;
 • боїтеся дайвінгу? Є батискафи з великими ілюмінаторами;
 • влаштувати сімейну рибалку в одній із лагун.

Як не помилитися з вибором атолу та готелю при покупці туру з Кишинева на Мальдіви

Не завжди варто довіряти рекомендаціям тревел-блогерів – їхнє захоплення оплачене готельєрами. Менеджери турагенції АНЕКС Тур знають, які готелі мають реально високий рівень сервісу, де проведено реновацію або змінилася концепція. Під запит складаємо персональний список турів на Мальдіви з Кишинів з описом готелю, типу харчування, формату номера або бунгало.

Як купити онлайн гарячий тур на Мальдіви з Кишинева

Будь-який тур на нашому сайті легко купити онлайн - стандартний пакетний та гарячий тур зі знижкою. Порівняйте ціни, безкоштовні опції готелю, розрахуйте бюджет на харчування та розваги.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

Тури в Мальдіви по місяцям

TelegramViber