Тури на Мальдіви з Варшави

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки на Мальдіви з Варшави 2024 ❤️ поради турагенції ANEX Tour

Мальдіви з Варшави

Гарячі путівки на Мальдіви з Варшави 2024 ❤️ поради турагенції ANEX Tour

Планктон, що мерехтить на атоллі Ваадху, схожий на борошно пісок, морські зірки під ногами в прозорій воді, романтичні вечері під шум океану - про це пишуть на всіх туристичних ресурсах. Залишилося обрати один із тисяч готелів на 1196 островів 26 атолів. Здивували? Команда турагенції АНЕКС Тур – практики з багаторічним досвідом. Допоможемо купити онлайн тур з Варшави на Мальдіви для відпустки, яка підходить саме вам.

Як оцінити бюджет відпустки на Мальдівах із Варшави

Пакетний тур в Мальдіви на сайті турагенції АНЕКС Тур включає найвитратніші опції:

  • переліт на 7000 км, прямий, без пересадок, чартером;
  • трансфер до дверей або причалу готелю: на Малі мікроавтобусом, острови катером, глісером або гідропланом;
  • проживання в готелі, використання заявленої в описі туру інфраструктури: майданчики на території для спорту та дитячих ігор, басейни, анімація, електромобілі.

Харчування. Багато готелів Мальдів пропонують концепцію все включено. У готелях 2-3* поблизу ресторанів та ринків включені сніданки. Лакшері готелі-острова включають у ціну туру на Мальдіви з Варшави розкішний сніданок, бари та ресторани за додаткову плату. Концепція харчування видно в описі туру швидкого пошуку на нашому сайті.

Розваги. У ціну туру із Варшави на Мальдіви не входять. Верхньої планки немає, доступні індивідуальні занурення з акулами, концерти суперзірок та весільні банкети.

Середні ціни екскурсій на Мальдівах:

  1. риболовля на заході сонця та вечеря-барбекю від 60$;
  2. занурення у батискафі, 80$;
  3. поїздка в Hard Rock Cafe Maldives - від 120$;
  4. катером на безлюдні острови - від 100$;
  5. плавання з дельфінами від 75$, тигровими акулами та схилами манта від 140$;
  6. снорклінг у домашніх рифах елітних курортів - від 180$.

Як дістатися до аеропортів Варшави для відпустки на Мальдівах

Міжнародних аеропортів два, назва вказана у картці туру. Інтенсивний пасажирський трафік із України створив десятки прямих автобусних рейсів із обласних центрів. Ціна паркінгу у аеропорту від 17 злотих/добу зі страховкою.

Як отримати стійкий інтернет на Мальдівах?

Вивчіть відгуки реальних туристів про курорт – на багатьох островах Wi Fi слабкий. Зручно заздалегідь купити онлайн електронну сім карту або придбати карту в аеропорту Мале на 17-30 Гб, ціна від 20 до 50 $.

Як купити онлайн путівки на Мальдіви з Варшави

На сайті турагенції АНЕКС Тур проста система покупки турів онлайн: основний запит, фільтри, ознайомлення з описом туру, замовлення путівки. До початку пошуку оцініть свої уподобання – спокійний чи активний відпочинок, розваги для дітей та дорослих, готель все включено з басейнами, концертними майданчиками або максимальна усамітнення, СПА та тиша.

Наші менеджери узгоджують строки відпустки, формат номера, замовляють бронювання авіаквитків та номерів. Візит в офіс турфірми не потрібний: авіаквитки, ваучери та страхові поліси отримуєте у форматі PDF.

Як отримати персональний short list найкращих турів на Мальдіви з Варшави

Просто зателефонуйте нам, конфіденційність гарантуємо. Під час попередньої консультації узгоджуємо всі побажання, включаючи сезон, формат відпочинку, важливі сімейні події, бюджет. Персональний список включає гарячі тури на Мальдіви з Варшави та найкращі актуальні пропозиції всіх українських турфірм.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

Тури в Мальдіви по місяцям

TelegramViber