Тури в Мальдіви на липень

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки на Мальдіви в липні 2024 ❤️ серфінг та гастротури

Мальдіви на липень

Гарячі путівки на Мальдіви в липні 2024 ❤️ серфінг та гастротури

Високий ризик злив нерідко відлякує туристів від купівлі путівок на Мальдіви в липні. Тим, хто вирішив провести літню відпустку на Мальдівах, що подарує небагатолюдні пляжі, розкішний серфінг, низькі ціни на відпочинок у готелях преміум класу, приємні знижки на вартість екскурсій та розваг.

Погода на Мальдівах - відпочинок у липні

  • Триває сезон мусонів, на архіпелазі Мальдіви в липні тепло та волого. Температура повітря +30°С, вночі прохолодніше на 2-3 градуси. Вірогідність хмарної погоди 88% сонце світить 8-9 годин на добу.
  • Тропічні теплі зливи та липні на Мальдівах йдуть часто, в середньому 14 днів за липень, ймовірність дощу до 45% / день. Зливи короткі, від декількох хвилин до години, приносять до 107 мм опадів за місяць. Чим ближче до кінця липня, тим менше злив на Мальдівах.
  • Літній час на Мальдівах не вводиться, захід сонця приблизно о 18.18-18.22. Західний вітер Hulhangu поступово слабшає з 19,1 до 16,2 км/год. Температура води на Мальдівах в липні стабільно +29°С.

Відпустка на Мальдівах на липень: серфінг

Стабільний вітер та підводні течії забезпечують в липні на Мальдівах найвищі хвилі, до 2,1 м – оптимально для новачків та досвідчених серферів. Найкращі рифи та пляжі для серфінгу розташовані на атоле Північний Мале.

Топові серфінг-споти Мальдів в липні:

  1. Honkey's – спот світового рівня, довжина хвилі до 150 м, пляж на безлюдному острові Тамбуруду;
  2. Cokes - покататися в трубоподібній хвилі реально на острові Тулусду з фабрикою Кока Коли;
  3. Chickens, острів з птахофермою Вінглімах Гураа;
  4. Ninja, оптимальний варіант для новачків з повільною хвилею на готелі на острові Каніфінолу;
  5. Tomb Stones – висока хвиля в-під час відливу, острів Тамбуруду.

Чим зайнятися на відпочинку в Мальдівах в липні

Гуляти островом, купатися в теплому океані, милуватися міграцією горбатих китів, зграйками дельфінів, підводним світом біля домашнього рифу або в топових місцях Мальдів для дайвінгу. Липень на Мальдівах – чудовий час для творчого перезавантаження, можливості провести романтичний медовий місяць чи відзначити ювілей. Сонячні дні з блакитним морем та білими хмарами на горизонті гарантують чудові фотосесії на Мальдівах у липні.

Свята та фестивалі на Мальдівах в липні

  • 26 липня День незалежності, країна відзначає звільнення від британського протекторату, в Мале відбувається військовий парад та виступ танцювальних колективів.
  • Великих міжнародних подій в липні на Мальдівах немає. Виняток – свята за мусульманським місячним календарем, які можуть випасти на липень (найчастіше Курбан Байрам). У цьому випадку туристам у найбільших містах архіпелагу вдається побачити ярмарки, танцювальні вистави, виступи музикантів.

Тури в Мальдіви на липень – чим поласувати

Замовте рибний пиріг кулхи боакібаа або салат з тунцем і кокосом мас хуні. Гастротури на Мальдівах – окремий вид туристичного бізнесу, гостей архіпелагу знайомлять із місцевими фермерськими господарствами та традиційними способами рибальства, пригощають морськими делікатесами та екзотичними фруктами.

Гарячі тури на Мальдіви в липні

На сайті турагенції АНЕКС Тур реально купити онлайн гарячий тур на Мальдіви в липні зі знижкою до 5-7%.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

Тури в Мальдіви по місяцям

TelegramViber