Тури на Мальдіви з Польщі

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки на Мальдіви з Польщі 2024 ❤️ як отримати максимум з ANEX Tour

Мальдіви з Польщі

Гарячі путівки на Мальдіви з Польщі 2024 ❤️ як отримати максимум з ANEX Tour

Відпустка на Мальдівах допомагає розібратися в своєму внутрішньому світі, налагодити стосунки з рідними людьми, оцінити свій потенціал. Перед тим, як купити онлайн тур на Мальдіви з Польщі, вивчіть відповіді на найпопулярніші запитання наших туристів.

Як дістатися до резорту в турі з Польщі в Мальдіви

В аеропорти Польщі з України організовано безліч автобусних рейсів, є поїзди до великих міст, в аеропортах паркування зі страховкою, що включена в ціну.

Пакетний тур на Мальдіви з Польщі починається з вильоту прямого чартеру в столиці Мале, тривалість перельоту 11-12 годин. У ціну туру входить перевезення багажу та ручної поклажі.

На Мальдівах понад 1900 островів, об'єднаних у 26 атолів. З аеропорту Мале туристів доставляють в готелі автобусами, катерами або гідролітаками. Ціна трансферу включена у вартість путівки з Польщі до Мальдів. Тип трансферу наведено в описі туру.

На що звернути увагу під час пошуку туру на Мальдіви з Польщі

Острови неоднорідні за своїм розміром та сервісом. Країна переважно мусульманська, поза лакшері-резортами є певні труднощі з купівлею алкоголю, купанням на пляжах у відвертих вбраннях. Оцініть оточення готелю на онлайн-карті в описі туру.

Культові готелі Мальдів займають острів повністю, зв'язок з берегом обмежений. Є ризик алергій чи загострення хронічних хвороб – вибирайте Північний та Південний Мале ближче до аеропорту та медичних центрів. Повний опис атолів читайте тут.

Харчування – суттєва частина бюджету відпустки на Мальдівах із Польщі. На островах вибір точок харчування обмежений; економлять витрати бюджетні готелі все включено. Чимало елітних курортів пропонують сніданки, решта харчування – на вибір гостей за додаткову плату.

Як вибрати ідеальний резорт на Мальдівах для відпустки з Польщі

На нашому сайті представлені готелі з детальним описом. Скористайтеся системою фільтрів, щоб знайти готель із домашнім кораловим рифом або харчуванням UAI.

Є сумніви? Зверніться до менеджерів турагенції АНЕКС Тур. Разом складемо wish list ідеальної відпустки:

  1. близькість до найвідоміших дайв-спотів Мальдів;
  2. острів-курорт з насиченим нічним життям;
  3. релакс-резорт із велнес центром;
  4. найкращі місця для весільної церемонії або святкування ювілею;
  5. вілли на березі або водяний бунгало.

Персональний вибір туру гарантує відпочинок у вашому форматі.

Як недорого відпочити на Мальдівах з вильотом із Польщі

Основна частина ціни туру на Мальдіви з Польщі – переліт на 7000 км. Недорогий відпочинок на Мальдівах реальний: туристам з готелів 2-3* доступні пляжі, морські пригоди та повний спектр емоцій від екзотичного курорту. Гарячі тури на Мальдіви з Польщі заощаджують до 15% на проживанні.

Як відпочивати на Мальдівах з дітьми

Налаштуватися на релакс та лайтові пригоди: риболовля в лагунах, поїздки островами, занурення в батискафі, снорклінг та дайвінг у безпечних бухтах. Менеджери турагенції АНЕКС Тур допоможуть знайти готель із дитячим меню та анімацією.

Як залишатися на зв'язку із зовнішнім світом під час відпустки в Мальдівах з Польщі

На островах відносно стійкий Wi-Fi. Радимо придбати картку місцевого телефонного оператора або купити онлайн заздалегідь електронну сімку на 17-30 ГБ/30 днів за 30-50$.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

TelegramViber