Тури в Мальдіви на червень

+3 дні

Атоли Мальдів

Гарячі путівки на Мальдіви в червні 2024 ❤️ недорогий відпочинок на казкових пляжах

Мальдіви на червень

Гарячі путівки на Мальдіви в червні 2024 ❤️ недорогий відпочинок на казкових пляжах

Триває сезон мусонів: волого, тепло, справжня тропічна погода. Червень на Мальдівах – час недорогого відпочинку на морі, вигідних знижок на тури, відносного затишшя в топових туристичних місцях.

Погода на Мальдівах - відпустка в червні

Середньомісячна температура на архіпелазі +30°С, добовий діапазон плюс-мінус три градуси. 87% часу небо на Мальдівах в червні вкрите хмарами. Сонце заходить після 18:15, увечері з'являється відчуття приємної прохолоди, на заході сонця небо і море фарбуються всіма відтінками рожевого.

Погода в сезон мусонів має свої особливості:

  1. ймовірність опадів протягом місяця поступово знижується з 50 до 42%;
  2. кількість днів з дощем до 14;
  3. рівень опадів до 185 мм;
  4. повітря вологе, відчувається вогкість;
  5. зливи сильні, але короткочасні.

Швидкість вітру знижується щодня, середньомісячні показники від 21,5 до 19,1 км/год., переважно західний вітер.

Купальний сезон на Мальдівах цілий рік. У червні температура води в Індійському океані біля островів-готелів Мальдів стабільно висока +29°С.

Тури в Мальдіви в червні: час споглядання

  • Більшість турів на Мальдіви пропонують відпочинок на островах-готелях з обмеженим доступом сторонніх осіб. Острови Мальдів компактні, до протилежного берега максимум 1,5-2 години пішки по рівному рельєфу, можна поспішаючи прогулюватися вздовж океану. Червень на Мальдівах з його непередбачуваною погодою – чудовий час для творчої відпустки, споглядання та роздумів.
  • Від семи годин на день сонця та стабільний західний вітер створюють в червні на Мальдівах чудові умови для віндсерфінгу, кайтсерфінгу та підкорення хвиль на серферських дошках. Не заважає вітер і порівняльна непрозорість морської води глибоководній рибалці. Замість дайвінгу в морі з сильними підводними течіями вирушайте милуватися кораловими садами на човнах з прозорим дном.

Мальдіви в червні: спостереження за китами

На початку літа починається масова міграція горбатих китів повз мальдівський архіпелаг. Не пропустіть можливість побачити морських велетнів у всій красі з борту швидкісного катера.

Відпочинок в Мальдівах на червень: свята та фестивалі

Більшість свят у країні щорічно змінюють дату згідно з мусульманським місячним календарем. Якщо в червні місцеве населення святкує закінчення посту Рамадан, місцевий аналог Курбан-Байрама чи Куда-Ід, головні події відбуваються у столиці Малі, Адду-Сіті, Хулхумале, Маафуші.

Чим поласувати на Мальдівах в червні

Каррі - одна з улюблених страв місцевих мешканців. Замість класичної курки часто подають каррі з тунцем. Спробуйте банановий салат з квітами, суп гарудія на основі прозорого рибного бульйону, який подають з рисом та коржами роші.

Мальдіви в червні: недорогі путівки на острови

Червень на Мальдівах – сезон великих знижок на проживання у готелях. Туристи мають можливість купити онлайн путівки в розкішний готель все включено на власному острові за ціною бюджетного готелю.

Гарячі тури на Мальдіви в червні

Шанс відпочити на розкішному курорті з білими пляжами та блакитною водою без грандіозних витрат. Недорогі путівки на Мальдіви в червні по гарячих турах стають дешевшими на 5-10%.

Тури в Мальдіви з інших міст та країн

Тури в Мальдіви по місяцям

TelegramViber