Тури в Іспанію з Катовіце

+3 дні

Курорти Іспанії

Гарячі тури в Іспанію з Катовіце 2024 ❤️ ANEX Tour

Іспанія з Катовіце

Гарячі тури в Іспанію з Катовіце 2024 ❤️ ANEX Tour

2 години 50 хвилин триває переліт з польського Катовіце до Іспанії, міжнародного аеропорту Барселони. Паспортний контроль, груповий трансфер з аеропорту до готелю – і ваша відпустка в Іспанії з вильотом із Катовіце розпочалася.

Як купити онлайн путівку на відпочинок в Іспанії з Катовіце

На сайті турагенції ANEX Tour представлені всі актуальні гарячі тури з вильотом з Катовіце до Іспанії: без харчування та по системі все включено, бюджетні та лакшері, короткі та для тривалого перебування на курортах Середземного моря та Атлантичного океану.

Найпопулярніші курорти для відпустки в Іспанії з вильотом з Катовіце

Багатокілометрове узбережжя навколо Барселони перетворилося на топовий європейський курорт лише за 20-25 років: відпочинок на пляжі доповнений аквапарками, парками розваг, нічними клубами, ресторанами, насиченою екскурсійною програмою. Про різні курорти Іспанії докладно читайте тут.

Які курорти пропонує для відпочинку в Іспанії турагенція АНЕКС Тур

  • Коста дель Маресме – третя транспортна зона, плавний перехід від галасливої Барселони до респектабельного спокою Коста Браво. Широкі піщані пляжі, яхтова марина.
  • Коста Брава – піщані пляжі та прикриті бухтами скелі, тут не так спекотно влітку, багато готелів все включено з великою територією, гарний променад в Лафранк.
  • Коста Дорада - пляжі із золотим піском, парк розваг Порт Авентура, в Салоу популярні гастротури.
  • Тенеріфе – унікальний острів вулканічного походження в Атлантиці, сотні маршрутів для хайкінгу, спостереження за китами, повноцінна курортна інфраструктура.

Чим зайнятися на відпочинку в Іспанії після прильоту з Катовіце

Неповторна архітектура, атмосферні карнавали та фестивалі, природні заповідники в лісах, горах та океані: відпустка в Іспанії з Катовіце буде наповнена враженнями.

Декілька ідей для відпустки в Іспанії на узбережжі Барселони:

  1. пішохідні та автобусні екскурсії Барселоною – Будинок музики, Саграда Прізвище, Парк Гуель, Музей Далі, Готичний квартал, Чарівні фонтани, Акваріум, шоу фламенко;
  2. поїздка поромом на Майорку чи Ібіцу;
  3. Порт Авентура в Салоу – понад 40 атракціонів;
  4. екскурсія в державу-дьюті фрі Андорра.

Як вибрати готель для відпустки в Іспанії з вильотом з Катовіце

Пошукова система турагенції АНЕКС Тур автоматично сортує актуальні тури за категорією готелю, розташуванням на першій лінії, наявністю басейну та іншим критеріям. На онлайн-карті вивчіть точне розташування комплексу. Оцініть фотографії номерів та території, порівняйте опции, які входять у вартість путівки. Менеджери турагенції ANEX Tour допоможуть підібрати готель для молодіжного відпочинку, дайверів, любителів гольфу, тенісу, сімей з дітьми.

Що входить в ціну путівки до Іспанії з Катовіце

Наша компанія пропонує пакетні тури: включено проживання від 5 до 30 ночей; авіапереліт з багажем, груповий трансфер та страховка на весь період перебування в Іспанії. Харчування в турі на вибір: без / BB / FB / AI / UAI. Додатково потрібно:

  • короткострокова туристична страховка на період перебування в Польщі;
  • сума від 108€/особу на кожен день перебування в Іспанії, підтверджується банківською карткою/випискою; на практиці вимагають у туристів із пакетними турами вкрай рідко.

Як купити онлайн гарячий тур до Іспанії з Катовіце

Команда турагентства АНЕКС Тур формує списки активних туристів, які готові швидко виїхати на відпочинок. Заздалегідь погодьте з нашим менеджером напрями, курорти, уподобання. Перевірте готовність документів для виїзду за кордон дітей та дорослих.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber