Тури в Іспанію з Миколаєва

+3 дні

Курорти Іспанії

Гарячі путівки в Іспанію з Миколаєва на море 2024 ❤️ відпустка на морських курортах

Іспанія з Миколаєва

Гарячі путівки в Іспанію з Миколаєва на море 2024 ❤️ відпустка на морських курортах

Найкрасивіші пляжі Балеарського моря та Атлантики, яскраве іспанське сонце, неповторна пульсація життя кожної миті – таким запам'ятається туристам чудовий відпочинок в Іспанії з Миколаєва. Дешеві тури в Іспанію від найкращих туроператорів країни вигідно купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Топові курорти Іспанії в недорогих турах з Миколаєва

Найпопулярнішими курортами є узбережжя Барселони, Валенсії, Аліканте, острови Майорка та Тенеріфе. Кожен курорт має особливу магію, унікальні пам'ятки, туристичні магніти. Відстань між курортами значна.

Топові екскурсійні маршрути Іспанії:

  1. Барселона, старий Центр, твори Гауді, музей Сальвадора Далі;
  2. Каталонія – монастир Монсеррат, курорт Тосса де Мар, середньовічні міста Бесалу та Жирона, парк розваг Порт Авентура, ресторани Террагони;
  3. Валенсія, Місто мистецтв та наук, океанографічний біопарк;
  4. Аліканте – історичний центр Барріо де Санта Крус, фортеця Санта Барбара;
  5. Андалусія – Альгамбра Гранади, Алькасар Севільї, собор Кордови;
  6. Майорка – собор Пальми, Вальдемосса, мис Форментор;
  7. Тенеріфе – Парк Тейде, Сіам Парк, Лоро Парк.

Допитливі туристи встигають за час відпустки в Іспанії з Миколаєва побувати в Севільї, Гренаді, Мадриді.

Перед покупкою туру в Іспанію з Миколаєва радимо скласти короткий чек аркуш відпустки: який потрібен пляж, чи плани на дайвінг чи морські прогулянки, в яких містах Іспанії хотілося б побувати.

Відпочинок в Іспанії з Миколаєва: вибір готелю

Готелі все включено Іспанії в турах з Миколаєва - це повністю оплачений пляж, басейни, харчування та проживання. На узбережжі Коста Бланка та Коста Дорада чимало готелів з дитячою концепцією: спеціальні басейни, ігрові майданчики, міні-клуби. Зручні відомості про готель знайдете в описі туру в Іспанію з Миколаєва: фотографії, карта, безкоштовні та платні опції.

У турах з Миколаєва в Іспанію більшість готелів пропонують проживання без харчування або зі сніданками, до покупки туру варто оцінити, інфраструктуру поблизу готелю: рівень ресторанів, близькість пляжів, ринків, супермаркетів. Бажано, щоб в номері був сейф, кондиціонер, власний санвузол.

Важко вибрати тур в Іспанію з Миколаєва? Доручіть пошук менеджерам турагенції АНЕКС Тур

Складемо список оптимальних турів до Іспанії з Миколаєва з урахуванням складу групи туристів, бюджету, планів на відпустку. Знаємо, які готелі отримали позитивні відгуки туристів, пройшли реновацію, розташовані поблизу визначних пам'яток або на першій лінії від моря. Знайдемо тури до Іспанії з Миколаєва з проживанням на континентальних курортах, Балеарських та Канарських островах.

Гарячі тури в Іспанію з Миколаєва

Замовте підбір гарячих путівок в Іспанію з Миколаєва команді турагентства АНЕКС Тур, щоб першими отримати інформацію про путівки з значними знижками. Недорогий відпочинок в Іспанії з виїздом із Миколаєва можливий. Настав час переконатися в цьому особисто.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber