Тури в Іспанію з Кракова

+3 дні

Курорти Іспанії

Гарячі путівки в Іспанію з Кракова 2024 ❤️ відпочинок на морських та океанічних курортах

Іспанія з Кракова

Гарячі путівки в Іспанію з Кракова 2024 ❤️ відпочинок на морських та океанічних курортах

Вечірки нон-стоп на Ібіці, поважні прогулянки на Майорці, знайомство з творчістю Гауді в Барселоні, безтурботний релакс на Коста Дорада чи активний хайкінг на Тенеріфе? У каталозі турагенції АНЕКС Тур постійно розширюється список турів до Іспанії на море. Дізнайтеся - як купити онлайн вигідні путівки та відпочити на найкращих пляжах Іспанії з Кракова.

Дешеві тури до Іспанії з Кракова для відпустки з дітьми

Прямий авіапереліт з багажем та ручною поклажею, груповий трансфер та страховка туристів входять у вартість путівок на море в Іспанії з Кракова. Оптимальне рішення для сімей з дітьми будь-якого віку: коротка безпечна подорож, швидка адаптація на морському курорті, багато цікавих розваг для дітей.

Топові пляжі Іспанії для відпочинку з дітьми:

  • Майорка. Кала Майор, Кала Мескіда, Муро, Порт Сольер, Камп дель Мар, Каньямель;
  • Тенеріфе. Плайя де Пінта, Плайя де Дюк, Лас Тересіас;
  • Валенсія. Порт Саплая, Ла Патакона, Ель Кабаньяль, Мальвароса, Пінедо;
  • Аліканте. Ла Альбуферета, Алмадраба;
  • Барселона. Брачелонета, Марбелла, Коста дель Маресме.

Від Коста Брава на півночі до Коста дель Соль на півдні доступні путівки в Іспанію. З Кракова з проживанням у готелях все включено з дитячою концепцією. При виборі путівок для відпочинку з дітьми в Іспанії з Кракова врахуйте розташування аквапарків. Найкращим визнано Порт Авентура в 100 км. від Барселони.

Активний відпочинок в Іспанії з Кракова на море

Екскурсії в ціну турів до Іспанії з Кракова не включені. Після розміщення в готелі та пляжного відпочинку туристи самостійно планують розважальну програму.

На кожному курорті континенту та островів Іспанії свої визначні пам'ятки:

  1. вулканічні басейни Тенеріфе;
  2. готичний замок Бельвер в Майорці;
  3. собор Саграда Прізвище в Барселоні;
  4. історичний центр та фортеця Санта Барбара Аліканте;
  5. Місто Науки та мистецтва Валенсії.

На кожному курорті знайдуть цікаві маршрути шанувальники хайкінгу та велотуризму, дайвінг центри пропонують занурення до затонулих кораблів, десятки екскурсій середньовічними містами. Окремий напрямок – гастротуризм, з відпустки в Іспанії туристи з Кракова повертаються з вином, оливковою олією, хамоном та іншими іспанськими делікатесами.

Тури в Іспанію з Кракова: як вибрати готель в онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур

Скористайтеся системою фільтрів онлайн каталогу, щоб знайти тури до Іспанії з Кракова з проживанням в готелях на першій лінії, з басейнами, великою територією, дитячими клубами. Особливим попитом користуються готелі для дорослих, існує дві концепції – молодіжно-танцювальна та абсолютний релакс з басейнами та спа центрами.

Персональний пошук путівок до Іспанії з Кракова

Довірте підбір турів в Іспанію з Кракова менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Врахуємо бюджет та особливі побажання туристів: пологий вхід у воду, стаціонарний пірс, рівний ландшафт, близькість дитячих майданчиків, шопінг центрів. Знайдемо путівки до готелів з гольф клубами, яхтовими маринами, дитячим меню в ресторанах.

Гарячі тури в Іспанію з Кракова

На замовлення формуємо список гарячих та відмовних турів в Іспанію з Кракова з вигідними знижками. Просимо заздалегідь перевірити дійсність документів для виїзду за кордон дітей та дорослих, розрахувати час на шляху до аеропорту Кракова для вильоту до Іспанії.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber