Тури в Іспанію з Житомира

+3 дні

Курорти Іспанії

Недорогі гарячі тури в Іспанію з Житомира 2024 ❤️ на сонячні пляжі

Іспанія з Житомира

Недорогі гарячі тури в Іспанію з Житомира 2024 ❤️ на сонячні пляжі

Сонячна погода, тепле море, чудовий європейський сервіс: відпустка в Іспанії з Житомира запам'ятовується туристам винятково позитивними емоціями. Настав час планувати літо: купити онлайн вигідні путівки на відпочинок в Іспанії без візиту в турагенцію АНЕКС Тур можна на нашому сайті.

Путівки в Іспанію з Житомира на море: континентальні курорти та острови

Велике середземноморське узбережжя Іспанії включає довгу смугу курортних міст від Коста Брава на північному заході до Коста-дель-Соль на півдні. Поблизу Барселони розташовані Балеарські острови, найвідоміші - Майорка та Ібіца. В Атлантичному океані туристів приймають готелі на Канарських островах - Тенерифе і Гран Канарія. Середній час перельоту від 2,3 до 5 годин.

Іспанія з Житомира для відпочинку з дітьми

Аквапарки, парки розваг, чудові пляжі з пологим входом у воду та готелі все включено з дитячою концепцією: відпустка в Іспанії з Житомира з дітьми організована за найсучаснішими стандартами. Рекомендуємо готелі на узбережжі поблизу Аліканте, Валенсії та Барселони. Перед покупкою туру уточніть актуальний список пляжів Іспанії з Блакитними прапорами: це надійний маркет чудової інфраструктури та бездоганної чистоти морської води.

Відпустка в Іспанію з Житомира для активного відпочинку

Дайвінг, каякінг, каньйонінг, парасейлинг, параглайдинг, катання на водних мотоциклах та яхтах легко включити у плани на відпустку на будь-якому курорті в турах з Житомира в Іспанію. Шанувальники історико-культурних екскурсій обирають тури до Іспанії з Житомира з максимальною близькістю до визначних пам'яток.

Найцікавіші екскурсії на континентальному узбережжі Іспанії:

  1. Барселона – твори Гауді, музей Сальвадору Далі, старий центр.
  2. Валенсія – Місто науки та мистецтва;
  3. Аліканте – фортеця Санта Барбара.

Уздовж узбережжя Середземного моря десятки курортних містечок з цікавою історією, атмосферними середньовічними вулицями, фортецями та палацами.

Під замовлення складемо персональний список турів в Іспанію з Житомира

Врахуємо бюджет відпустки, вік туристів, плани на пляжний релакс, екскурсії чи активний відпочинок. Знайдемо путівки до готелю все включено з великою територією та власним пляжем, готель 16+, комплекс з дитячою концепцією, поблизу набережних, яхт-клубів, пам'яток, аквапарків та парків розваг.

Тури до Іспанії з Житомира пакетні та за програмою «Тільки проживання»

  • Пакетний тур в Іспанію з Житомира включає проживання, (в окремих випадках плюс харчування) проїзд, трансфер груповий до Іспанії, путівку. У ціну тура не включені екскурсії та водні активності.
  • Програма «Тільки проживання» пропонує бронювання номера в готелі на дати відпустки туристів з Іспанії з Житомира. Проїзд та страховку туристи обирають самостійно.

Гарячі тури в Іспанію з Житомира на море

Побачити казкові пляжі Майорки, Тенеріфе чи Барселони за путівкою зі знижкою до 15% – справжній успіх. Рекомендуємо заповнити заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур або зателефонувати нашим менеджерам. Успіх посміхнеться.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber