Тури в Іспанію з Вінниці

+3 дні

Курорти Іспанії

Гарячі путівки в Іспанію з Вінниці 2024 ❤️ відпочинок на континенті та островах

Іспанія з Вінниці

Гарячі путівки в Іспанію з Вінниці 2024 ❤️ відпочинок на континенті та островах

Середземне море чи Атлантичний океан? При виборі турів до Іспанії із Вінниці перед туристами стоїть непростий вибір. Путівки на топові курорти Іспанії туристи з Вінниці можуть купити онлайн лише за кілька хвилин.

Тури на континентальні курорти Іспанії з Вінниці

Добиратися зручно літаком, автобусом у груповій поїздці на море та на власному автотранспорті в рамках програми «тільки проживання».

Найкращі континентальні приморські курорти Іспанії:

  1. Узбережжя біля Барселони. Південний схід Іспанії, географічно найближча частина країни. Широкі піщані пляжі Барселони – частина курортного поясу, до якого входять Коста дель Гарраф, Коста Дорада, Коста дель Маресме, Коста Брава.
  2. Пляжі Валенсії. Мальвароса, Ель Салер, Сагунто, Ла Девеса, Ель Кабаньяль
  3. Пляжі Аліканте. Світлий м'який пісок на трикілометровому пляжі Сан Хуан, Постігат, Альбуферета, Альмадрава, Лос Саладарес, Плайя де Уертас.

Тури на острови Іспанії з Вінниці

  • Найбільший іспанський острів у Середземному морі – Майорка. Чудові пляжі щороку приваблюють тисячі туристів: Портал Ноус, Камп де Мар, Кала Дейя, Кала Варгес, Кала Пі, Кала Мескіда.
  • Ібіца. Мегапопулярний курорт любителів фестивалів та вечірок. Найкрасивіші пляжі: Плайя Конте, Кала Таріда, Кала Баса, Каде де Сент Вінсент.
  • Тенеріфе. Іспанський острів в Атлантичному океані, білий пісок Плайя де Арвіскас, червоний Плайя де Ла Техіта, чорний вулканічний Плайя де лос Гіос, Хардін, Беніхо.

Як вибрати онлайн тур в Іспанію з Вінниці: поради турагенції АНЕКС Тур

Використовуйте систему фільтрів нашого онлайн-каталогу, щоб купити путівки в готелі на першій лінії, VIP або з аквапарками. Уважно вивчайте картку туру, порівнюйте ціни з різними датами виїзду та тривалістю відпустки в Іспанії з Вінниці.

Персональний підбір туру в Іспанію з Вінниці

Все просто: необхідно скласти короткий список уподобань для відпочинку в Іспанії з виїздом з Вінниці, визначитися з бюджетом. Менеджери турагенції АНЕКС Тур роблять добірку актуальних пропозицій усіх українських туроператорів на острови та континентальні курорти Іспанії.

Врахуємо всі побажання:

  1. готелі все включено, для дорослих, молоді чи сімей з дітьми;
  2. курорти з піщаними, гальковими пляжами або бухтами у скелях;
  3. відпочинок поблизу Барселони, Ібіці, Пальма де Майорка, вулканічних плато Тенеріфе;
  4. готелі з басейнами, спа-центрами, розкішними ресторанами або бюджетні готелі.

Персональний вибір туру варто замовляти заздалегідь: є шанс вибрати топовий готель зі знижкою, забронювати номер в готелі до переведення в стоп на період високого сезону.

Гарячі тури в Іспанію з Вінниці

Знижки до 15% – реальність. При купівлі гарячого туру до Іспанії з Вінниці головний фактор успіху - швидкість прийняття рішення. Варто заздалегідь перевірити терміни дії закордонних паспортів. В'їзд на територію Іспанії на строк до 90 днів для громадян України віз не вимагає.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber