Тури в Іспанію з Кривого Рогу

+3 дні

Курорти Іспанії

Гарячі тури в Іспанію з Кривого Рогу 2024 ❤️ на сонячні пляжі Атлантики та Середземномор'я

Іспанія з Кривого Рогу

Гарячі тури в Іспанію з Кривого Рогу 2024 ❤️ на сонячні пляжі Атлантики та Середземномор'я

Сонце, що іскриться, тепла суха погода, чисте море, піщані пляжі - саме так виглядає класичний відпочинок в Іспанії у володарів турів з Кривого Рогу. Готелі все включено або міські готелі зі сніданками, курорти на континенті або островах, в Середземному морі або в Атлантичному океані – купити онлайн вигідні гарячі путівки в Іспанію легко з будь-яким бюджетом.

Пляжні тури до Іспанії з Кривого Рогу на море

У каталозі турагенції АНЕКС Тур переважають пляжні тури в Іспанію з Кривого Рогу. Головна відмінність – у ціні та програмі туру не передбачені екскурсії, туристи самостійно планують пізнавально-розважальну програму відпочинку після приїзду з Кривого Рогу до Іспанії.

Топові пляжі Іспанії в турах з Кривого Рогу:

  1. Узбережжя Барселони - Барселонета, Ллоретт де Мар з аквапарком, Санта Сусанна з парком атракціонів "Порт Авентура", Тосса де Мар, Калелья, Матаро, Бадалона, Кастельдефельс, Сіджес, Таррагона;
  2. Узбережжя Валенсії - Оропеса де Мар, Коста дель Азаар, Бенікасім, Альмарда, Пеніскола, Винарос;
  3. Узбережжя Аліканте – Мучавіста, Кала Канталарес, Урбанова;
  4. Ібіца – пляж Таламанка, Кала Д'Ор, Плайя Ден Босса, Кала Конта;
  5. Майорка - Портал Ноус, Камп де Мар, Форментор, Кала Варкес;
  6. Тенеріфе – білий пісок на Плайя Фаньябе, де Торвіскас, де Абама; чорний вулканічний скрізь, у топі пляж Беніхо;
  7. Гран Канария - Маспаломас, Плайя де лас Кантерас, Амадорес, де Моган.

При виборі путівок до Іспанії з Кривого Рогу зверніть увагу на опис готелю: у готелі включено пляжні послуги включені у вартість проживання. Гостям міських готелів доводиться оплачувати шезлонги та парасольки.

Пакетні тури в Іспанію з Кривого Рогу

У ціну включено проживання, переліт чи проїзд наземним транспортом, страховка, груповий трансфер до Іспанії з доставкою туристів у вибрані готелі. Усі базові опції оплачуються заздалегідь у гривні, туристам легко планувати бюджет відпустки, витрати на морські прогулянки, фестивалі, екскурсії, ресторани та шопінг.

Відпустка в Іспанії з Кривого Рогу за системою «Тільки проживання»

В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур вказана ціна оренди номера в готелі та іспанському курорті на обрані туристами дати, без страховки та проїзду. На замовлення туристів турагенція оплачує путівку, туристи впевнені у місці відпочинку. Ціна номерів нерідко дешевша, ніж сезонні пропозиції готелів та онлайн агрегаторів (номери заброньовані туроператорами до високого сезону). Гнучкий формат турів до Іспанії з Кривого Рогу обирають автовласники та досвідчені мандрівники.

Відпочинок в Іспанії з Кривого Рогу за програмою раннього бронювання

Економія до 30-50% вартості путівки. За програмами раннього бронювання завбачливі туристи встигають купити онлайн тури в Іспанію з Кривого Рогу в рейтингові готелі. До початку сезону такі готелі зазвичай у стопі, всі номери розпродані.

Гарячі тури в Іспанію з Кривого Рогу

Економія до 15% ціни путівки. Будьте готові виїхати на відпочинок по гарячому туру найближчими днями. Заздалегідь перевірте терміни дії закордонних паспортів та дозволів батьків на виїзд дітей.

Тури в Іспанію з інших міст та країн

Тури в Іспанію по місяцям

TelegramViber