Тури в Туніс на квітень

+3 дні

Курорти Тунісу

Гарячі путівки в Туніс на квітень 2024 ❤️ етно-фестивалі та Сахара

Тунісу на квітень

Гарячі путівки в Туніс на квітень 2024 ❤️ етно-фестивалі та Сахара

Запаморочливий аромат мімози, апельсинових та лимонних дерев, диких трав та квітів: квітнева природа Тунісу на узбережжі Середземного моря не відрізняється від південних регіонів Європи. Квітень в Тунісі – час фестивалів, музики та екскурсій у найкомфортнішій обстановці. Путівки в Туніс на все включено в турагенції АНЕКС Тур можна купити онлайн з будь-якої точки України.

Погода на курортах - тури в Туніс на квітень

Витягнута із півночі на південь країна має декілька кліматичних зон. Приморські курорти Тунісу розташовані у середземноморській кліматичній зоні. У квітні в Тунісі закінчується весна. Середня температура повітря в діапазоні: щонайменше +10, максимум +21°С. Температура води у Середземному морі +16°С. Туніс в квітні розпочинається сухий сезон: в середньому 2 дощові дні за місяць.

Туніс в квітні: чим зайнятися на відпочинку

Квітень в Тунісі – чудовий час для поїздок до пустелі Сахара та Карфагену. Вдень тепло, немає вітру, туристи встигають побачити дюни та місце зйомок «Зоряних Війн».

Включіть у чек-лист відпустки у Тунісі в квітні:

  1. відвідування медини Суса з її атмосферними вулицями та доброзичливими торговцями;
  2. огляд гіпостильної мечеті Укба (Великої мечеті Кайруана);
  3. відвідування численних музеїв мозаїк та античного амфітеатру Ель-Джем.

Багато визначних пам'яток Тунісу доступні на шляху до пустелі Сахара (від столиці до Сахари 7-8 годин їзди).

Свята та фестивалі Тунісу в квітні

  • 9 квітня в Тунісі вихідний день: країна відзначає День мучеників, згадує про трагічні події народного повстання 1938 року, першу значну спробу позбутися французького протекторату.
  • Часто на квітень доводиться завершення Рамадану. Під час посту багато ресторанів вдень закрито, зате після заходу сонця міста оживають, йде жвава торгівля, працюють ресторани та вуличні торговці їжею. Три дні країна святкує Ід-аль-Фітр, закінчення Рамадану. Місцеве населення веселиться, пригощає дітлахів цукерками, в ці дні готелі заповнені туристами із сусідніх із Тунісом мусульманських країн.
  • Квітень в Тунісі – час свят місцевих берберських племен. У легендарному Татуїні ксарці проводять фестиваль Ксур, У важкодоступній оазі Мідес проходить фестиваль гірських племен.
  • У давньоримському амфітеатрі Сбейтли кожен квітень відбувається унікальний музичний фестиваль – синтез сучасного мистецтва та античної атмосфери.

Туніс на квітень: чим поласувати

До списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО внесено хариссу – гостру пасту з чилі перцю, часнику та спецій, невід'ємну частину кухні Тунісу. Пробувати з м'ясом, рибою, коржами – гостра паста розкриває особливі ноти звичних страв. На сніданок в готелі все включено замовте у кухаря оджу з мергесом: туніський варіант шакшуки з гострою ковбасою та хариссою. Ввечері у барі продегустуйте вино з інжиру або фруктовий лікер тибарин.

Гарячі тури до Тунісу на квітень на море

Під запит складаємо список гарячих турів в готелі Тунісу на квітень. Легко порівняти ціни, аеропорти вильоту, час проживання в готелі, фотографії та описи готелів.

Тури в Туніс з інших міст та країн

Тури в Туніс по місяцям

TelegramViber