Тури в Туніс з Кишинева

+3 дні

Курорти Тунісу

Гарячі путівки в Туніс з Кишинева 2024 ❤️ на піщані пляжі Середземного моря

Туніс з Кишинева

Гарячі путівки в Туніс з Кишинева 2024 ❤️ на піщані пляжі Середземного моря

Пальми на тлі білого піску та синього моря – звичний краєвид на пляжах північного узбережжя Африки. Хочете відчути неповторну чарівність країни з чудовим кліматом та багатовіковою історією? Недорогі тури в Туніс вже у продажу на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Прямі перельоти на курорти Тунісу з Кишинева

  • Довжина берегової лінії Тунісу понад 1300 км, поблизу узбережжя та на острови Джерба міжнародні рейси приймають кілька аеропортів. Тури з прямими перельотами доставляють туристів до найближчого аеропорту від курорту.
  • Вивчіть курорти Тунісу в турах з Кишинева до покупки путівок. Заплануйте відпустку – релакс на море, програми таласотерапії, знайомство з однією з найбільших скарбниць світу, дайвінг, прогулянки по атмосферних кварталах історичного центру Сусса або Монастира, дослідження руїн Карфагену та античних пам'яток, що збереглися.
  • Найпопулярніші курорти Тунісу в турах з Кишинева: Хаммамет, Сусс, Монастир, столиця країни Туніс, північний курорт Бизерта, пляжі та центри таласотерапії острова Джерба. У кожного курорту свій шарм та переваги.
  • Якщо ви сумніваєтеся у виборі, замовте менеджерам турагенції АНЕКС Тур персональний пошук оптимального туру в Туніс з Кишинева. Підберемо путівки з актуальними цінами для сімей із маленькими дітьми, компанії молоді, пенсіонерів, фанатів античної історії чи Зоряних війн.

Туніс з Кишинева – відпустка без візи

Якщо громадянин України має біометричний паспорт, попереднє отримання візи для відпустки в Тунісі з Кишинева не потрібне. Штамп поставлять в аеропорт після прильоту. Дозволено перебувати на території Тунісу з туристичною метою до 30 днів.

Що входить в ціну путівки в Туніс з Кишинева?

Пакетна пропозиція включає оплату авіаквитків туди і назад (з багажем та ручною поклажею згідно норм авіакомпанії. Туристи в гривні до вильоту в Туніс оплачують проживання в готелі. Якщо готель зі сніданками або все включено, це вказано в описі туру, входить у вартість проживання. аеропорту в готель групу туристів доставляють трансфером, після відпочинку відвозять з готелю до аеропорту точно до початку реєстрації на рейс.

Відпочинок в Тунісі з Кишинева: Африка з французьким шармом

  • Європейські туристи цінують курорти Тунісу за неповторну чарівність міст та готелів, в яких гармонійно поєднуються африканські мотиви, французький шик, мавританський колорит. Різнокольорові рибальські човни біля причалів, білі стіни готелів все включено, величні цитаделі, жваві вулиці міді зберігаються у спогадах, вигляді та фотографіях.
  • Мусульманська країна толерантно ставиться до нарядів туристів в туристичних зонах та на екскурсійних маршрутах. Для відвідування мечетей рекомендуємо дотримуватись скромного стилю одягу. У готелях все включено жорсткі обмеження Рамадану не практикуються, туристи отримують повноцінний сервіс незалежно від сезону.

Гарячі тури Туніс з Кишинева

Відпочити біля теплого чистого моря в чудовому готелі все включено зі знижкою до 20%. Таке можливо, якщо заздалегідь замовити пошук гарячих путівок в Туніс з Кишинева менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Туніс з інших міст та країн

Тури в Туніс по місяцям

TelegramViber