Тури в Туніс на липень

+3 дні

Курорты Туниса

Гарячі путівки в Туніс на липень 2024 ❤️ фестивалі та відпочинок на острові

Туніс на липень

Гарячі путівки в Туніс на липень 2024 ❤️ фестивалі та відпочинок на острові

Липень в Тунісі – час моря та ночі. Вдень туристи відпочивають на пляжах, пірнають із аквалангами, ловлять вітер на яхтах, п'ють коктейлі в пул-барах та набираються сил перед вечірніми розвагами. З настанням вечірньої прохолоди виблискують вогні ресторанів, ринків, амфітеатрів, концертних залів Тунісу. Липнева відпустка в Тунісі розмиває уявлення про час, нагадує яскраву мозаїку туніських світильників.

Погода на курортах Тунісу - відпустка у липні

Ідеальний час пляжного відпочинку в Тунісі для любителів сонця та теплої чистої води. Температура води у Середземному морі нагрілось до +25°С. Вночі приємно відпочивати в ресторанах біля моря: температура повітря не опускається нижче за +20°С, вітер переважно північний. Дощів нема. Денна температура повітря в липні в середньому +29-32°С, для відпочинку на пляжах варто вибирати готелі з великими тіньовими навісами.

Тури в Туніс на липень: чим зайнятися на острові Джерба

Найпопулярніший пляжний курорт Тунісу для відпустки у липні: вітер із моря знижує спеку, вода кришталево чиста. Обов'язково здійсніть денну прогулянку вулицями головного міста Хумт Сук: фотографії на тлі білосніжних куполів масивних мензелів Джерби обов'язково зберуть не одну сотню лайків в інстаграм. Гідні огляду мечеті Джерби, вежа черепів, форт. На північно-східному узбережжі острова працюють одразу три аквапарки.

Липень в Тунісі – час фестивалів

Близькість Тунісу до Європи та французький шарм спричинили популярність країни для проведення численних міжнародних фестивалів.

Найбільш насичений фестивальними подіями місяць в Тунісі – липень:

  1. базиліка прибережного міста Табарка: міжнародний джазовий;
  2. Сусс, центральні вулиці – костюмований парад 24 липня з музикою та танцями у рамках Карнавалу Авуссу;
  3. острови Керкенна – Фестиваль Русалок;
  4. Ла Марса – свято пластичного мистецтва, музики та балету Ночі Ла Марси;
  5. Сбейтла – театральні вистави на сцені античного амфітеатру;
  6. острів Джерба, ринок сувенірів Хумт-Сук – фестиваль пісень та танців на міфологічну тематику;
  7. Махдія, амфітеатр Ель-Джем – концерти симфонічної музики;
  8. Ель Марес чи Сфакс – пластичних мистецтв;
  9. Карфагенський музичний;
  10. Бізерт – сплав гастрономії, танців та музики.

25 липня в Тунісі національне свято: День республіки; паради, концерти, салюти. У готелях влаштовують гала-вечері із презентаціями страв національної кухні.

Чим пригощає Туніс в липні

На курортах Тунісу в липні подають десятки видів морепродуктів – найсвіжіших, лише з моря. У спеку замовте салат мечаючи з тунцем та обсмаженими на грилі овочами. Дієтична версія – туніський салат з овочами та тунцем, що нагадує нісуаз. До кави замовте йо-йо: круглі пончики в медовому сиропі.

Гарячі путівки в Туніс на липень

На сайті турагенції АНЕКС Тур представлені усі пропозиції українських туроператорів на липневий відпочинок в Тунісі. Для того, щоб купити онлайн гарячий тур на липень в Туніс, рекомендуємо заповнити онлайн-заявку на сайті або зв'язатися з нашими менеджерами.

Тури в Туніс з інших міст та країн

Тури в Туніс по місяцям

TelegramViber