Тури в Туніс з Молдови

+3 дні

Курорти Тунісу

Гарячі путівки в Туніс з Молдови 2024 ❤️ на пляжі Середземного моря

Туніс з Молдови

Гарячі путівки в Туніс з Молдови 2024 ❤️ на пляжі Середземного моря

Північне узбережжя Африки славиться своїми чистими піщаними пляжами та довгим купальним сезоном. Продовжити літо легко, достатньо купити онлайн вигідний тур в Туніс з Молдови на континентальну частину країни або острів-курорт Джерба.

Тури в Туніс з Молдови: пляжний відпочинок

Готелі все включено надають пляжним зонам з повноцінною інфраструктурою: парасольки, шезлонги, бари, водні розваги. У туристичних зонах на узбережжі Тунісу туристи з Молдови почуваються вільно, немає жодних обмежень щодо дрес-коду.

Найкращі пляжні курорти Тунісу в турах з Молдови:

  1. Хаммамет. 10 кілометрів узбережжя з ресторанами, нічними клубами, причалами цінують за чисті пляжі та особливий французький шарм.
  2. Єті, острів Джерба. Чудове поєднання бездоганної чистоти моря та безлічі водних розваг.
  3. Сіді Марес. Справжня перлина серед пляжів острова Джерба.
  4. Петі Париж, Набель, мис Бон. Відмінне місце для відпочинку молодіжної компанії.
  5. Корби. Прекрасне місце для усамітнення з повноцінною пляжною інфраструктурою.
  6. Бур Джаффар, Сус. Приголомшливі види, знаменита Медіна та красиве море.
  7. Махдія. Чарівне містечко з Мединою, ресторанами, магазинами та чудовими пляжами.

Перегляньте відомості про готелі в картці туру в Туніс. На карті легко визначити – наскільки близько від готелю аквапарки, медини, цитаделі, оглядові майданчики.

Відпустка в Тунісі з Молдови: таласотерапія

Поєднати відпустку на море та оздоровчі програми – найкращий варіант відпочинку. У турах з Молдови в Туніс знайдіть готелі з велнес центрами, вивчіть програми таласотерапії, підберіть оптимальний варіант проживання в готелі все включено або поблизу найбільших СПА-центрів країни. Антистрес, омолодження, зниження ваги, антицелюлітні комплекси загалом розраховані на 10-14 днів відпочинку.

Туніс з Молдови: активний відпочинок

  • 1300 кілометрів морського узбережжя гарантують безліч цікавих занять для шанувальників снорклінгу, дайвінгу, каякінгу, віндсерфінгу, парасейлінгу, яхтингу. Рекомендуємо включити в плани на відпустку морські прогулянки та рибалку у відкритому морі.
  • Для шанувальників екстремальних розваг місцеві турбюро пропонують екскурсії до пустелі на джипах та верблюдах, джип сафарі в Сахарі. Любителям історії Туніс пропонує познайомитися з руїнами Карфагена, античними амфітеатрами, середньовічними арабськими містами, однією з найбільших в світі скарбниць. Намагайтеся порівняти кілька пляжів на вибраному курорті, побувати в старих кварталах медини, на атмосферних ринках Тунісу.

Гарячі тури в Туніс з Молдови

Заощадити на путівці до 20% без втрати якості туру – реальність. Замовте менеджерам турагенції АНЕКС Тур пошук найвигідніших гарячих турів в Туніс з Молдови для пляжного відпочинку. Активну частину програми відпустки плануєте самостійно.

Тури в Туніс з інших міст та країн

Тури в Туніс по місяцям

TelegramViber