Тури в Іспанію з Києва 2021

Туристи, які хочуть провести тихий розмірений відпочинок повинні тримаються подалі від Іспанії. Ця країна не залишає жодного шансу на нудьгу. Запальні танці, вуличні фестивалі та активні жителі зроблять ваш відпочинок в Іспанії незабутнім. Після поїздки ви відчуєте неймовірний приплив сил і енергії. Ласкаво просимо в Іспанію – енергійну, яскраву і колоритну країну!

Путівки в Іспанію на будь-який смак

Іспанія надає туристам безліч варіантів для відпочинку. Тут навіть найдосвідченіші мандрівники зможуть чудово відпочити. Головне, заздалегідь визначитися що ви хочете отримати від відпочинку.

Велика культурна програма

Відмінний екскурсійний відпочинок в Іспанії можна влаштувати в будь-якому місті. Куди б ви не потрапили, ви однозначно побачите там цікаві пам’ятки. Іспанія – Мекка для любителів історії та культури, тут можна побачити багато старовинних монастирів, замків і музеїв. Наприклад, відправившись в місто Фігерас, розташований в 1,5 годинної їзди від Барселони, ви зможете побувати в знаменитому Театрі-музеї імені Сальвадора Далі.

Пляжний відпочинок Іспанії

В Іспанії є маса можливостей для пляжного відпочинку, радимо звернути увагу на такі курорти: Коста Брава і тури на о. Майорка. Тут є молодіжні пляжі з дискотеками і барами, дитячі з атракціонами і навіть відносно спокійні пляжі для тихого сімейного відпочинку. Туристам в Іспанії є з чого вибрати. У цій країні ви зможете навіть колір піску на пляжі підібрати під власний настрій: від звичайного жовтого до чорного вулканічного.

Гірськолижний відпочинок

Зимовий відпочинок в Іспанії радимо провести на одному зі знаменитих гірськолижних курортів: Ла-Монтіні, Порт-дель-Комте і Бакейра-Бере. Останній курорт знаменитий тим, що тут люблять відпочивати члени королівської сім’ї, президент Іспанії та інші знамениті особистості. На іспанських гірськолижних курортах є все необхідне для чудового відпочинку: добре обладнані траси різних рівнів складності, безліч готелів, ресторанів і магазинів.

Гарячі тури в Іспанію з ANEX Tour

Ви знаєте як провести класну і недорогу відпустку? Ні? Тоді, зверніться до нас – в туристичну агенцію ANEX Tour. Ми можемо підібрати тур до Іспанії на будь-який смак і гаманець: починаючи від гарячих путівок і закінчуючи VIP подорожжю. З нами кожен турист зможе відпочити гідно.