Тури в Албанію з Черкас

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Черкас 2024 ❤️ з відпочинком на двох морях

Албанія з Черкас

Гарячі путівки в Албанію з Черкас 2024 ❤️ з відпочинком на двох морях

Адріатичне море чи Іонічне узбережжя? Пляжі Дурреса з чудовою інфраструктурою для відпочинку з дітьми чи фотосесія на мальдівському білосніжному піску Ксаміля на тлі найсинішого моря в Європі? Вибір непростий: тури до Албанії з Черкас пропонують найвигідніші варіанти відпустки на розкішних пляжах різних курортів країни.

Недорогі тури в Албанію з Черкас можна купити онлайн

Незалежно від місцезнаходження покупця путівок та самих туристів турагенція АНЕКС Тур забезпечує повний спектр послуг з підбору туру, бронювання місць для проїзду на курорти, бронювання місць в готелях, укладання договорів туристичного страхування, інформаційну підтримку туристів на весь час відпустки в Албанії.

У нашому каталозі зібрані всі актуальні тури Албанії з Черкас від різних надійних туроператорів країни. Топові курорти:

  • Адріатичне море – Дуррес;
  • Два моря одразу – Влера;
  • Іонічне море – Орікум, Дермі, Химара, Борщ, цибулі, Саранда, Ксаміль.

Тури на відпочинок в Албанію з Черкас – чим відрізняються

Більшість путівок на нашому сайті – пляжний відпочинок без екскурсій. Туристи самостійно планують програму розваг та бюджет.

Проїзд наземним транспортом чи переліт? Існують різні варіанти. Рекомендуємо заздалегідь запланувати маршрут до європейських аеропортів. Порівняйте ціни турів в Албанію з Черкас з вильотом в різні дати, ціна може відрізнятися на 5-10%.

Пакетний тур в Албанію з Черкас включає в ціну базові витрати туриста:

  1. проїзд / переліт туди та назад;
  2. груповий трансфер в Албанії до готелів;
  3. проживання у номері обраної категорії в конкретному готелі;
  4. туристична страховка кожного туриста незалежно від віку.

Тур за програмою «Тільки проживання» передбачає, що туристи самостійно добираються з Черкас Албанію. Турагенція АНЕКС Тур забезпечує бронювання номера в готелі без ризику овербукінгу.

Харчування в турах з Черкас до Албанії. Більшість готелів пропонують без харчування або сніданки. На Албанській Рів'єрі є готелі все включено, цей формат обирають шанувальники спокійного відпочинку на пляжах.

Відпустка в Албанії з Черкас – як вибрати готель

В описі туру є фотографії, коротка характеристика готелю, точне вказівка ​​розташування готелю онлайн. Зверніть увагу на розмір території, формат харчування, кількість зірок, наявність власного пляжу, кондиціонерів та сейфа в номері.

Гарячі тури в Албанію з Черкас

Шанс відпочити на відмінних курортах з сучасною концепцією пляжного відпочинку та знижкою до 15%. Для покупки гарячого туру в Албанію з Черкаси телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Щодня моніторимо ринок, запропонуємо найвигідніші варіанти.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber