Тури в Албанію з Кривого Рогу

+3 дні

Курорты Албании

Гарячі путівки в Албанію з Кривого Рогу 2024 ❤️ краща відпустка на морі з АНЕКС Тур

Албанія з Кривого Рогу

Гарячі путівки в Албанію з Кривого Рогу 2024 ❤️ краща відпустка на морі з АНЕКС Тур

Саме в районі Ксаміля знаходиться бухта з найсинішою водою в Європі: глибина, білий пісок та неймовірна прозорість води створюють неймовірний візуальний ефект. Помилуватися красою Адріатичного та Іонічного моря, купатися в теплому чистому морі, насолодитися міксом середземноморської та балканської кухні цього літа дуже просто. Тури в Албанію з Кривого Рогу вже у продажу на нашому сайті.

Тури в Албанію з Кривого Рогу зручно купити онлайн на сайті турагенції ANEX Tour

У нашому онлайн каталозі зібрані путівки з актуальними цінами, акційні пропозиції, відмовні та гарячі тури в Албанію від різних туроператорів. За допомогою пошукової системи легко знайти вигідні пропозиції в готелі все включено з басейнами, 16+ або дитячою концепцією.

Найкращі курорти Албанії в турах з Кривого Рогу:

  • Дуррес. Непогані пляжі для відпочинку з дітьми на Адріатиці, безліч цікавих визначних пам'яток поблизу Тирани.
  • Вльора. Гарний курорт розташований на стику двох морів: північні бухти омиває Адріатичне море, південні пляжі – Іонічне;
  • Дермі, Борщ, Саранда, Ксаміль – ланцюжок курортів на Іонічному морі, чудовий дайвінг, гарні пляжі, міжнародні музичні фестивалі.

При виборі туру в Албанію з Кривого Рогу радимо звернути увагу на альтернативну вартість путівок з різними датами виїзду та тривалістю відпустки. Якщо у планах релакс на пляжі, варто вибирати готелі все включено та не доплачувати щодня за шезлонги.

Пакетні тури - відпочинок в Албанії з Кривого Рогу

Оптимальне рішення для безтурботного відпочинку в Албанії туристів з Кривого Рогу: туристів довезуть на курорт наземним транспортом чи авіарейсом, доставлять до готелю трансфером, розмістять у готелі, забезпечать надійний захист страхової компанії та вчасно доставлять з Албанії до Кривого Рогу.

У ціні пакетного туру в Албанію з Кривого Рогу включено основні витрати туристів на відпочинок за кордоном. Окрім екскурсій: програму розваг та бюджет цієї частини відпочинку в Албанії туристи з Кривого Рогу планую самостійно.

У топі екскурсійних маршрутів Албанії:

  1. морські прогулянки на острови, до печер та у важкодоступні бухти;
  2. знайомство з античними пам'ятками археологічного заповідника Бутрінд;
  3. поїздка до міста тисяч вікон Берат;
  4. гастротури на виноградники та оливкові плантації.

Програма «Тільки проживання» у турах до Албанії з Кривого Рогу

Безпечний спосіб забронювати номер у готелі за вигідною ціною та сплатити за проживання без ризику фішингу та овербукінгу. На відпочинок в Албанію з Кривого Рогу туристи дістаються самостійно. Пропонуємо розглянути такий варіант путівок усім, хто планує активний відпочинок з порівнянням різних курортів та навіть країн.

Гарячі тури в Албанію з Кривого Рогу

Щоб заощадити на ціні путівки в Албанію з Кривого Рогу до 15% та відпочити в сучасних готелях біля найкрасивіших пляжів, рекомендуємо оформити заявку на сайті або зателефонувати менеджерам турагенції АНЕКС Тур. З Кривого Рогу до Албанії доїхати простіше та дешевше, ніж здається на перший погляд. Відпустка буде чудовою.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber