Тури в Албанію із Запоріжжя

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі тури в Албанію із Запоріжжя на море 2024 ❤️ відпустка на сучасні пляжні курорти

Албанія із Запоріжжя

Гарячі тури в Албанію із Запоріжжя на море 2024 ❤️ відпустка на сучасні пляжні курорти

Туристична сфера розвивається на Албанській Рів'єрі порівняно недавно, і це чудова новина для туристів: набережні та курорти розробляли провідні архітектори світу, створені кілометри сучасних комунікацій з максимальним захистом екології, збудовані сучасні готелі з великими номерами, видовими лоджіями, ресторанами та басейнами. Тури в Албанію з Запоріжжя – оптимальний вибір високої якості та доступної ціни.

Дешеві тури в Албанію з Запоріжжя легко купити онлайн

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано колекцію актуальних путівок від провідних туроператорів країни. На одному сайті – максимум надійних турів до Албанії. Узгодження умов та обмін документами між клієнтами та турагенцією АНЕКС Тур є виключно дистанційним. Документи для відпустки туристи друкують самі: ваучери, поліс страхування та авіаквитки клієнти отримують в пдф форматі після оплати туру із Запоріжжя до Албанії.

Види турів до Албанії із Запоріжжя на пляжний відпочинок

  • Пакетні з перельотом та з різних аеропортів чи проїздом наземним транспортом з Запоріжжя до Албанії. Комплексне рішення: в ціну путівки вже включено проїзд, трансфер, проживання та страховку. Якщо готель пропонує проживання зі сніданками, напівпансіоном або концепцію все включено, ця інформація вказана в експрес-картці туру.
  • Програма «Тільки проживання» в турах із Запоріжжя до Албанії. Туристи самостійно добираються до готелю. Турагенція АНЕКС Тур бронює номер, погоджує з готелем умови проживання на обрані туристами дати, оплачує номер. Мінімізовано загрозу фішингу та овербукінгу, ціна путівок до Албанії з Запоріжжя нерідко нижча, ніж пропозиції онлайн-агрегаторів.

Найкращі курорти - відпочинок в Албанії із Запоріжжя

Сім'ї з дітьми обирають піщані пляжі Дурреса (Адріатичне море), Дермі, Ксаміля (Іонічне море), дрібну гальку на Поградець (Охридське озеро). Відпочинок в Дермі з дітьми варто планувати з урахуванням фестивальної програми: музичні фестивалі техно- та рок-музики проходять прямо на пляжі.

На будь-якому курорті Албанії туристи з Запоріжжя можуть придбати екскурсії:

  1. у національні природні парки з пішохідними та морськими прогулянками, каньйонінгом, джип-сафарі, парасейлінгом;
  2. у місто тисячі вікон Берат;
  3. на острів Корфу та у сусідні країни;
  4. знайомство з античними, візантійськими, османськими та венеціанськими архітектурними пам'ятками;
  5. маршрут найвідомішими бункерами країни;
  6. морські круїзи до безлюдних островів, недоступних з берега печерам та бухтам.

Романтики та дайвери обирають курорти Іонічного моря з неймовірно синьою та прозорою водою. У топі південне узбережжя Влери, Химара, Саранда, Борщ. Найпопулярніший пляж – Ксаміль, фотографії синьої води та білосніжного піску прикрашають більшість рекламних проспектів турів до Албанії із Запоріжжя.

Гарячі тури до Албанії з Запоріжжя

Заощаджуйте на путівці до 15%, замовте пошук гарячого туру в Албанію з Запоріжжя менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber