Тури в Албанію з Молдови

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Молдови 2024 ❤️ сучасні курорти з ANEX Tour

Албанія з Молдови

Гарячі путівки в Албанію з Молдови 2024 ❤️ сучасні курорти з ANEX Tour

Пляжі Іонічного та Адріатичного морів, сучасні курортні комплекси, балкансько-венеціанський шарм, десятки розваг: відпустка в Албанії із Молдови стане подією року.

Ціни на тури в Албанію з Молдови

Албанія багато років була закритою країною, яка зовсім недавно почала розвивати туристичний напрямок. Йде розвиток вітчизняного сервісу, програм турів, системи обслуговування туристів.

Європейські туристи оцінили природу, пляжі, кухню. Країна має сусідки Греції, Італії та Чорногорії приголомшливі перспективи: вільні території забудовуються з урахуванням сучасних уявлень про комфорт туристів.

Скільки їхати з Молдови до Албанії

На автомобілі подорож на курорти Албанії займе близько 20 годин трасами DN2/E85, автобусом на 3-6 годин довше. Чартерний авіарейс триває близько півтори години.

Топові курорти Албанії в турах із Молдови

Довжина берегової лінії 362 км з неймовірною красою бухтами, прихованими від сторонніх очей пляжами, атмосферними курортними містечками. Влітку температура води у морі до +25°С, клімат м'який середземноморський.

Чим відрізняються курорти Албанії в турах із Молдови

  • Влера. Від високих хвиль пляж прикритий півостровом. Перша лінія – комфортабельні готелі, біля води десятки ресторанів, уздовж берега простяглася набережна з пальмами.
  • Дуррес. Багатокілометровий піщаний пляж є ідеальним для відпочинку з дітьми, нічим не відрізняється від пляжів Іспанії чи Італії. Вечорами туристи вирушають до нічних клубів.
  • Саранда. Спокійний курорт з гальковими пляжами та мікробухтами популярний в дайверів.
  • Ксаміль. Чарівний симбіоз грецької природи, турецького сервісу та неквапливості французької Рів'єри.

Тури в Албанію з Молдови: що подивитись

  1. черепахи, дельфіни та навіть акули представлені в морському парку Карабурун-Сазан;
  2. дайвери досліджують печери та затонули кораблі, вода дуже прозора;
  3. країни десятки античних пам'яток, амфітеатрів, пам'яток османської епохи;
  4. на озері Бутіріні вирощують мідій;
  5. мальовниче Скадарське озеро поєднує Албанію з Чорногорією.

Відпочинок до Албанії з Молдови: готелі все включено

Уздовж берегів Албанії приймають туристів десятки мережевих готелів преміум-класу із закритою територією, басейнами, СПА, дитячими клубами, тенісними кортами. Є питання щодо вибору VIP-резорту чи сімейного готелю в Албанії – порадьтеся з нашими менеджерами, знайдемо найкращий варіант.

Відпустка до Албанії з Молдови

Путівка від турагенції АНЕКС Тур включає туристичну страховку та проживання. Ціна путівки до Албанії нерідко нижча за українські готелі, сервіс на рівні турецьких. Міські готелі та апарт-готелі розташовані поруч із десятками недорогих ресторанів та супермаркетів. Перетворіть відпустку на гостротур знайомства з балканською та середземноморською кухнею.

Гарячі тури в Албанію з Молдови в готелі з видом на море

Планування албанських курортів спочатку передбачало максимальну кількість номерів із видом на море. Широкі лоджії прикривають кімнати від сонця, вечорами приємно дихати сумішшю морського та хвойного повітря. У Дурресі на пляжах проходять нічні дискотеки; хочете тиші – вибирайте маленькі селища.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber