Тури в Албанію з Польщі

+3 дні

Курорти Албанії

Гарячі путівки в Албанію з Польщі 2024 ❤️ ANEX Tour

Албанія з Польщі

Гарячі путівки в Албанію з Польщі 2024 ❤️ ANEX Tour

Відпустка за кордоном за ціною українських готелів? На Іонічному чи Адріатичному морі? В курортних містечках з пальмами, пініями, променадами, ресторанами, нічними клубами та чудовими пляжами? Переконайтеся в реальності такої відпустки: купити онлайн тур до Албанії з Польщі на сайті турагенції ANEX Tour можна за кілька хвилин.

Албанія з Польщі: оптимальне співвідношення ціна – якість

Багато років Албанія була закрита для іноземців, багатокілометрове узбережжя прикрашали знамениті бетонні доти, біля широких пляжів тулилися бідні рибальські села. Всього за 15 років узбережжя Албанії перетворилося на європейський курорт екстра-класу: сучасні архітектурно-планувальні рішення, комфортабельні готелі, точно розраховане туристичне навантаження на курортну територію.

Ціна на тур в Албанію з Польщі нижча за більшість топових країн Середземномор'я. Клімат, чистота пляжів та моря, рівень сервісу в Албанії – рівні або перевершують курорти сусідніх Італії, Греції, Чорногорії.

Пакетні тури в Албанію з Польщі: що входить у вартість

Пакетний тур включає переліт з аеропорту Польщі з багажем та ручною поклажею. В аеропорту столиці Албанії Тирани туристів зустрічають гіди, організовано трансфер в готель. Страхування для кожного туриста – є. Рівень готелю, тип харчування та категорія номера наведено в описі туру на сайті турагенціі АНЕКС Тур.

Чому популярні тури до Албанії з Польщі без харчування

Туристи вільні у своїх планах, немає обов'язкового часу прийому їжі, можна вирушати на морські прогулянки, в гори, орендувати авто для подорожей країною і не жалкувати про оплачені обід та вечерю. У курортних містечках сотні ресторанів, точок стріт фуда та супермаркетів.

Ідеї активного відпочинку в Албанії:

  1. дайвінг в Іонічне море: вода абсолютно прозора, глибина популярних дайв-спотів в середньому 23-30 метрів;
  2. парапланеризм: у Влери організований великий центр парапланеризму, вітер стійкий;
  3. хайкінг – в заповідниках Албанії облаштовано сотні маршрутів до озер, уздовж каньйонів, в гірських вершинах;
  4. міські екскурсії – збереглася унікальна архітектура різних епох античність, середньовіччя, ренесанс, османський та балканський стиль.

Зберіть унікальну колекцію штампів в закордонному паспорті. Албанія вдало розташована - від Саранди до острова Корфу всього 12 км, Скадарське озеро країна ділить на Чорногорію, поруч Македонія, Косово та Греція.

Путівки в Албанію з Польщі: міські готелі

Більшість міських готелів Албанії пропонують проживання та сніданок, але не надають шезлонги та парасольки на міських пляжах. Резиденції на першій лінії виходять красиві набережні. Готелі 2-4 ліній віддалені від пляжів на 100-400 метрів.

Відпочинок в Албанії з Польщі: готелі все включено

Максимальний релакс і сто відсотків комфорту: готелі все включено Албанії мають власні пляжі з бич-барами і водними активностями. Мережеві готелі все включено нерідко свідомо віддалені від галасливих туристичних зон: лише море, сонце, пінії та тиша.

Гарячі тури в Албанію з Польщі

Для відпочинку в Албанії та вильоту з аеропортів Польщі українцям віза не потрібна, достатньо закордонного паспорта, що діє. Перевірте готовність документів дітей та дорослих до придбання туру в Албанію з Польщі. Приймати рішення про купівлю путівки потрібно швидко, місця на чартерах обмежені.

Тури в Албанію з інших міст та країн

Тури в Албанію по місяцям

TelegramViber